2737
2734
عنوان

بنظرتون پسری که چندداداش داره بعد ازدواج باید خرج خانواده بده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 249 بازدید | 30 پست
آخی عزیزم خانوادت چرا دیگه خب چقدر حقوق دارید چقدر پس انداز شوهرت از کجای حقوق میزنه خوب میخوری خوب ...

شوهرم حتی از برادر های مجردش کمتر میگیره ماهی ۸ تومن

فقط میتونه به خوراکمون برسه پوشاک دیر به دیر، خانوادم راضی به این خانواده نبودن گفتن به ما نمیخوره من عاشق شدم و کر کور.....

بنظر من اگه مادر حقوقی ندار و پدر فوت شده حقوقی نداره باید هر ۴ پسر به اندازه مساوی خرج مادرشون بدن و هرکدومم خرج خودشون بدن و یعنی در ماه اگه هزینه خوراک و پوشاک و... مادر ۴ میلیون میشه هرکدوم یه میلیون بدن و اینکه فقط نباید پسرمتاهل هزینه مادربده و فقط هم نباید پسرا مجرد هزینه مادربدن چون اون مجردا هم باید پول جمع کنن واسه ازدواجشون و ازدواج خیلی هزینه داره و بعدا بخوان خونه کرایه کنند کلی پول رهن باید داشته باشن طلابخرن براعروس و عروسی بگیرن و....و فقط نباید انتظارداشت مجردا هزینه کنن و هر۴ تا چه متاهل چه مجرد اندازه مساوی خرج مادربدن ولی شوهرشما نباید خرج زندکی برادراش بده فقط در برابر مادر اندازه برادرا دیگه مسئول

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید میخواد خانواده اش جلوی بقیه کم نیارند نمی‌دونم والا اما   این مهر محبتی که به خانواد ...

یچیز بگم....

خیلی با خانوادش اوکیه راستش حسادت میکنم انگار که اونارو بیشتر میخاد با خواهرش مادرش....

دست خودم نیست دوست دارم تمام توجهش به من باشه

شوهرم حتی از برادر های مجردش کمتر میگیره ماهی ۸ تومن فقط میتونه به خوراکمون برسه پوشاک دیر به ...

پس خوب خرج کن اصلا به پوستت برس مو رنگ کن دندوناتو درست کن یه چیزی برا خونه بخر هرچی که نداری حالا

مردا اولش جو گیرن خوب برا خانوادشون بریز بپاش میکنن دستشون که رفت تو خرج خورد به شپشای ته جیبشون عقلشون میاد سر جاش

2731
2740
 یچیز بگم.... خیلی با خانوادش اوکیه راستش حسادت میکنم انگار که اونارو بیشتر میخاد با خواهرش ما ...

با خانواده اش اومده چون از کوچیکی باهاشون بوده محبتشون تو دلشه ... درک میکنم این حستون رو اما واقعا نمیشه محبت کسی که توی دل ی نفر هست از بین برد اما میشه محبت بین خودتون رو زیاد کنید الان شوهرتون پیش شماست میتونید کلی خاطره خوب کلی اتفاقای قشنگ رقم بزنید برای خودتون 💕

باور کنید آدما به هم نیاز دارند نمیشه فقط به ی نفر تکیه کرد . همین خواهر برادرا ی روز اگه پول کم داشتی شاید یا اتفاقی خدایی نکرده مثلا بیوفته یا کره ای خدایی نکرده توی کارتون بیوفته کمک میکنند بهتون 💕

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
2706