2752
2734

سلام مامانای عزیزم...من هفته۲۹بارداری هستم..تاالان برای ویزیت ها بیمارستان صارم میرفتم ...متاسفانه برام مشکل مالی پیش اومده و واقعا برام سخته که هزینه زایمان طبیعی تو بیمارستان صارم رو پرداخت کنم....الان طبیعی۲۸تومان و سزارین ۳۰تومان هستش که اگر ۱شب هم اضافه بمونم ۱۰تومن برای اون باید بپردازم....در مورد بیمارستان البرز کرج شنیدم بیمارستان خوب و مجهزیه...ممنون میشم اگر تجربه زایمان دارید بهم بگید...ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه آدم داشته باشه باید بره صارم و گرنه حیف پول که بیمارستان خصوصی های کرج که زایمان کنی ...من نه ماه پیش بیمارستان کسری که خصوصی هست زایمان کردم افتضاح بود بیمارستان داغون و قدیمی ...اصلا رسیدگی نداشت کلی هم پول دادم اگه به عقب برگردم هیچوقت اونجا زایمان نمیکنم ...میخواستم برم صارم با بیمه ما قرار داد نداشت و گفت ۲۲ میلیون 

من کمالی زاییدم افتضاح بود  برو امام علی یا البرز  من تعریف البرز رو خیلی شنیدم

وااای من کمالی سونو رفتم دوبار خیلی کثیف و رسیدگی صفر. پر از اتباع

اگه از من خوشت نمیاد خب ب جهندم😜منم از تو خوشم نمیاد😐✋🏻خاک توسرت بی سلیقت کنم 😐🙄
2706