2733
2734
عنوان

عاق اولاد

206 بازدید | 14 پست

سلام خیلی دلم از خانوادم شکسته مخصوصا از مادرم 

عاق اولاد هم میگیره؟ چیکار کنم عاقم بگیره مادرمو تک فرزندم کسی رو ندارم 

مادرم هم میخواد ول کنه بره ی شهر دیگه خودش تنها خونه بگیره یا با نامحرم ها درصورتی که شوهر داره دیگ دارم دیوونه میشم نمیدونم چیکار کنم ۱۷ سالمه تایپک قبلی هامم بخونین

میفهمم ولی متوجه نمیشم

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله ب نظر من عاق اولاد از عاق والدین بدتره چون ما ب خواست خودمون نمیاییم که اونا درش نقش دارن. 

منم با اینکه پدرم رو دوست دارم ولی نمیتونم ببخشمش تا لحظه‌ای ک توی گور میذارنم دلم باهاش صاف نمیشه

چراغ ظلم ظالم تا ابد هرگز نمیسوزد... اگر سوزد...شبی‌سوزد، شبی دیگر نمی‌سوزد.بزنی...نتونه بزنه، می‌زنه...!

اره عاق اولاد هم میگیره بدهم میگیره ...میره و پنج سال بعد بی ابرو و بی هیچ حرمتی برمیگرده و شما هزاران بار لعن و فوشش میدی و سرش را بلند نمیتونه بکنه...امان از ادمهای خودخواه و بی فکر

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....

خودت پاشو و کاری کن نشین که کارما یا عاق ماق اینا کسی بگیره

میخواد بره خب بدرک نخواستت تخواش جوری تلاش کن موفق بشو که حصرتتو بخوره

درسته کمبود محبتشو داری دلت میخواد مثل مادر بقیه باشه.ولی چاره ای نیست مادرت معرفت مهر نداره

پس توهم نشین غصشو بخوری جوری پیشزفت کن اون بالاها برس که التماستو بکنه

😡فقط طلاق😡

شکستن دل فرزند کفر نعمت هست 

توی قرآن گفته فرزند از نعمت ها هست و تاکید شده که کفر نعمت نکنید 

و به قول شاعر شکر نعمت، نعمتت افزون کند، کفر نعمت از کفت بیرون کند

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
بابات چرا تا الان نمیدونه ؟؟؟ ب فکر خودت باش خودت ب فکر خودت باش کاری نمیشه کرد عزیزم  حست خی ...

اون اوایل مادرم خیلی سر به زیر خودشو جلوه داد و ... و بابام خیلی بهش اعتماد کرد مثل چشماش الان خانوادش اومدن پرش کردن و از طرفی چشمش دنبال بقیه مرداس ب پدرم میگه دوس ندارم باهات زندگی کنم دیگه و ... بابام هم فکر کنم فهمیده ولی همش توی خودش میریزه اصلا ب روش نمیاره چون نمیخواد آبروریزی شه

2706