2737
2739
عنوان

پست جدید شاهین صمد پورو دیدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8135 بازدید | 214 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثلا یه مرده تو روستا بوده خیلی پولدار بوده گوسفند و گاو زیاد داشته انگار  بعد این می‌ره از ده ...

ای داد نمیخوام قضاوت کنم ولی چه دلی دارن اخه چجور جون یه نفرو میتونن بگیرن پس وجدان چی میشه

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

می‌دونم ربطی ندارد ولی تو روستای مادریم زمان قدیم مادر دوتا دخترش سرشون شپش میزنه می‌بره حموم سم میزنم تا شپش ها بمیرن انقد زیاد میزنه متاسفانه می‌ره تو مغزشون درجا میمیرن جفتشون .نبود آگاهی و سواد متاسفانه.حالا چند وقت پیش تو نی نی سایت چنتا کاربر گفتن تو روستاشون بچه چهار ساله با برس میزنه ال سی دی می‌شکنه پدرش کتک می‌زنه بچه میمیره البته از عصبانیت و ناخواسته خیلی بده خدایا خودت صبر بده

2728

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
خدا سرر هیشکی نیاره دیگه ببین صبرشون ته کشیده اون حرفو میزنن .تو این وضعیت جامعه و گرونی دارو و حتی ...

نشات گرفته از فشار زیاد و ایمان ضعیفه.

طیف گسترده داره،من حالم بد میشه که از زبون مادرایی میشنوم که بچشون مشکل کمی دارن.اونقدرها حاد نیس اما اینقدر ناشکرن

نمدونم چرا هی تعلیق میشم🙄🥴
چقد خوشگل وناز بود عکسشو دیدم 

اره طفلی واقعا این خبرارو میشنوم نفسم بند میاد اخه خودم دختر بچه دارم 🥲🥲

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2738
کی؟ آخه پزشک ؟ چطور ممکنه همچین اشتباهی بکنن؟

چطوری میخوان بفهمن مشروبه متانوله هیچ راهی نیس

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
مثلا یه مرده تو روستا بوده خیلی پولدار بوده گوسفند و گاو زیاد داشته انگار  بعد این می‌ره از ده ...

جد کلثوم اکبری بوده احتمالا😆

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
خدا سرر هیشکی نیاره دیگه ببین صبرشون ته کشیده اون حرفو میزنن .تو این وضعیت جامعه و گرونی دارو و حتی ...

ببین من وضع مالیمون خوبع پدرم هیچ مشکل مالی نداره همین خاهر اتیسمم دوتا گوشی داره بازی میکنه 

اما دیگه از ی جا ب بعد پول کار ساز نیستا... هیچ رفتار درمانی کار درمانی خانم قبولش نمیکنه چون هیکلش درشته... پیش کار درمان آقا هم نمیشه چون گاهی اوقات لخت میشع... 

این ب کنار سرم و سوزن و آزمایشگاه میاریم تو خونه اما هیچ مطب متخصصی راهش نمیدن یکبار بردیم متخصص مطب دکتر ساختمان پزشکان روسرش بود 

خبر تلخی بود ولی هیچکدوم از ما از حال قبل اون مادر خبر نداریم ، احتمال اینکه بخاطر فشار روحی روانی مشکلاتی مثل اضطراب ، افسردگی شدید و .. باشه و منجر به جنون آنی شده خیلی زیاده حتی اگر تنها شه شاید خودکشی هم کنه

می‌دونم ربطی ندارد ولی تو روستای مادریم زمان قدیم مادر دوتا دخترش سرشون شپش میزنه می‌بره حموم سم میز ...

قدیم اگه اگاهی نبود اما روش زندگی خیلی بهتر از الان بود

متاسفانه الان بیماری و دارو شده یک تجارت جهانی 

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
مشروب اتانوله جدیدا میان به جاش متانول میدن دست مردم ک الکل چوبه و خوراکی نیست متانول پیوندایی دار ...

چرا باید الکل بخورن که اینجوری بشن فرضا اصلش هم پیدا بشه وقتی خدا میگه حرام نخورن نمیمیرن که 

سیدمصطفی اسم شهیدی هست که دوستش دارم، من یه مادرم🌹
2706