2733
2734
عنوان

پست جدید شاهین صمد پورو دیدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8325 بازدید | 224 پست
۲۹ تا پزشکم تو شیراز ب جای اتانول متانول خوردن و چندتاشونم فوت شدن اکثرا هم متخصص بودن

دیدم این خبر رو برام سوال اینا که ضرر این کوفتی رو میدونن چرا میخورن آخه خیلی براشون متاسف شدم 

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 
مشروب اتانوله جدیدا میان به جاش متانول میدن دست مردم ک الکل چوبه و خوراکی نیست متانول پیوندایی دار ...

نمیدونید امیر اون خانم دکتر اکبری حالش چطوره؟ خود خانم که فوت کرد 

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مشروب اتانوله جدیدا میان به جاش متانول میدن دست مردم ک الکل چوبه و خوراکی نیست متانول پیوندایی دار ...

همسر خانم دکتر نمیتونستم تو پست قبل ویرایش کنم

2731

یه دختر بچه ۴ ساله هم تو شهرستان کلاله الان ۳ روزه گمشده . مراقب بچه هاتون باشید ،یه دختر ۷،۸ ساله هم قبل عید از تو حیاط پدربزرگش اینا گمشده بود بعد عید جنازه سوخته اش از ساختمون نیمه کاره نزدیک خونه پیدا شده 

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
پسرم بیش فعال  میترسم دومی بیارم باز دوباره بیش فعال بشه یا اتیسم  واقعا مدارا کردن با ا ...

خیلی سخته. 

شرایط زمانی سخت تر میشه که از نظر مالی متوسط باشی، چون واقعا هزینه هاشون بالاس. 

به نظرم حتما قبل بارداری چکاپ های مربوط بهش رو انجام بده. نمیدونم وجود داره یا نه. اما حتما پیگیری کن