2752
2739
عنوان

پست جدید شاهین صمد پورو دیدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8325 بازدید | 224 پست

من خواهرم اتیسم داره هیج وقت هیچ وقت قضاوت نکنید... نوجون هستش نمیگم دوستش نداریم اما گاهی همه اعضا خانواده رو ب مرز جنون میرسونه 

بی دلیل گریه های بلند و جیغ زدن 

بی دلیل کتک زدن بقیع خانواده 

خورد و خوراک حساس لباس پوشیدن حساس حرفم نمیزنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان بیماریهای نو ظهور به واسطه تجارتها و سودهایی که از طریق اب و غدا و بیماری ایجاد شده و قدیم مزاج آدمها بلغم بود الان شده صفرا اگه دقت کنی ملت اعصاب ندارن زود تز کوره درمیرن جسمها نحیف و ضعیف شده 

درواقع این بیماریها نبود الان هزینه یک بیماراوتیسم سرسام اوره

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
2731
منم تازه یه پست دیدم پدره شیشه زده بوده دختر چهارسالشو کشیده ب دار از جیغ و داد بچه همسایه زنگ زده ب ...

الهی بمیرم چقدر بچه ها گناه دارن کاش فقط اونایی که لایق هستن بچه دار میشدن 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
چندماه پیش،ی پدر پسر ۹سالشو که همین مسکلو داشت،کشت کم نشنیدم تو کلینیک ها از مادرها،که ارزومه یا ...

خدا سرر هیشکی نیاره دیگه ببین صبرشون ته کشیده اون حرفو میزنن .تو این وضعیت جامعه و گرونی دارو و حتی کمبود دارو واقعا درمونده شون کرده . اما بازم نباید اون حرفو بزنن

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
من خواهرم اتیسم داره هیج وقت هیچ وقت قضاوت نکنید... نوجون هستش نمیگم دوستش نداریم اما گاهی همه اعضا ...

پیج آقای بابایی رو ببین لطفا اکثر بچه های اوتیسم رو درمان میکنن با طب اسلامی

من خودم از مراجعه کنندگانشون هستم منتهی مشکل من یه چیز دیگه بود اما درمان شدم و درواقع دوره درمان رو میگذرونم

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
تعریف کن خووو 

مثلا یه مرده تو روستا بوده خیلی پولدار بوده گوسفند و گاو زیاد داشته انگار 

بعد این می‌ره از ده بالایی ، زن میگیره 

زن اولش یه شب می‌ره تو تو شیشه داروی سرفه اش ، سم موش می‌ریزه 

این بنده خدا هم میاد نصفه شب دارو بخوره 

همون شب تموم می‌کنه میمیره 

بعد از چند سال زنده اعتراف می‌کنه ...الان جفت شون مُردن

درخواست دوستی ممنوع❌‼️تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 
من خواهرم اتیسم داره هیج وقت هیچ وقت قضاوت نکنید... نوجون هستش نمیگم دوستش نداریم اما گاهی همه اعضا ...

درسته نگهداری از اینجور بچه ها سخته ولی چجور عمدا میکشتش و میبره تو باغ چالش میکنه اگه اعصاب نگهداریشو نداره بزاره سر راه بلاخره یه ارگانی پیدا میشه نگهش داره از کشتن بهتره که

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

خدا خودش به مادران بچه های اوتیسمی صبر و تحمل بده

سر و کله زدن با این بچه ها واقعا سخته و کار هر کسی نیست .اکثر این مادر ها دچار افسردگی و مشکلات روحی میشن

رنگ واقعیِ آدما رو زمانی میبینی که دیگه هیچ منفعتی براشون نداشته باشی🙂🧡❤️

اینیستا 😂

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   
چچرا باید اتانول بخورن متانول جیه؟ 

مشروب اتانوله

جدیدا میان به جاش متانول میدن دست مردم ک الکل چوبه و خوراکی نیست

متانول پیوندایی داره ک از طریق کبد دفع نمیشه و سم تولید میکنه در بدن.در مرحله اول کوری و از کار افتادن کلیه و اگر دیالیز نشن میمیرن. و مدت زمان کمی ب دادشون میش رسید

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
عزیزم 😔

هیج دارویی هیچ قرص اعصاب و روانی روش جوابگو نیست دیگه ی روان پزشک گفت شما قرص بخورید جای اون 

ببین خواهر کوچیکتر از منه هیکلش دوتای من شده بخام لباس تنش کنم ی لگد میزنه بهم پرتم میکنه کنار