2733
2734
عنوان

پست جدید شاهین صمد پورو دیدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8325 بازدید | 224 پست
خبر تلخی بود ولی هیچکدوم از ما از حال قبل اون مادر خبر نداریم ، احتمال اینکه بخاطر فشار روحی روانی م ...

جنون آنی بعدش ادم حتما عذاب وجدان میگیره چطور به عقلش رسیده جسدو ببره باغ اعلام مفقودی کنه اجازه بده قضاوتش کنم 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
عزیزم جایی نیست بسپارید نگهداری کنن؟ 

میگم که جدا از اذیتاش دوستش داریم وابسته ایم بهش برامون عزیز هست اما چ میشع کرد کدوم موسسه چنین آدمی رو قبول میکنه که درست رفتار کنه باهاش 

کوچیک تر بود دادیم دست ی مدرسه اتیسم یکبار سر زده رفتیم چسبش کرده بودن ب صندلی... یا کرده بودن داخل دستشویی در قفل کرده بودن که مثلا خودش دستشویی کنه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ما یه کودک اوتیسمی تو فامیل داریم

مادرش همیشه نگرانه و میگه بعد از من قرار چی سر بچم بیاد؟بچه اونقدر اذیت داره که هیچکس جز مادرش نمیتونه تحملش کنه،همه رو میزنه،همه چی رو خراب میکنه،یه لحظه یه جا نمیشینه،مدام در حال گریه و جیغ زدنه(۱۳سالشه)نه میتونه جایی بره و نه کسی میره خونه اش

مادره همش میگه کاش قبل از من بمیره،بمونه بعد از من معلوم نیست چی سرش میاد

رنگ واقعیِ آدما رو زمانی میبینی که دیگه هیچ منفعتی براشون نداشته باشی🙂🧡❤️
می‌دونم ربطی ندارد ولی تو روستای مادریم زمان قدیم مادر دوتا دخترش سرشون شپش میزنه می‌بره حموم سم میز ...

این سم و شپش ک گفتی یکی دو ماه قبل من تو همینجا دیدم مادره تاپیک زده بود که به سر بچه م سم زدم و الانم خوابه .کاربرا گفتن ببر سریع بشور و فلان .میگفت الان همه خوابن بخوام بشورم بیدار میشن .یعنی حاضر بود بچه بمیره اما اهل خونه بدخواب نشن نه گلم هنوزم آدمای احمق پیدا میشن 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
2731
چرا باید الکل بخورن که اینجوری بشن فرضا اصلش هم پیدا بشه وقتی خدا میگه حرام نخورن نمیمیرن که 

من نمیخورم خودم ولی قرار نیس همه عقاید منو داشته باشن قرارم نیس همه مومن باشن هرکی عقیده خودشو داره خب

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
کی؟ آخه پزشک ؟ چطور ممکنه همچین اشتباهی بکنن؟

تقلبی خوردن

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ی صلوات برای سلامتی تو دلی هام میفرستی؟ممنونم مهربون 🥰.        تتل🖤شادمهر🤍شایع ٫: tork👩🏻‍🦱✨ی دختر لجباز 🤪عاشق رقص💃و آواز🎧(همه جا آهنگ حموم،مسافرت،موقع خواب و..🫡🥴😁) عکاسی هم میکنم عاشق عکس گرفتنم😍📷 عاشق مرغ🍗پیتزا🍕 و همه چی🤣عاشق خرمالو و خوراکی های شیرین،شیرموز هم خیلی دوس😋وای نگم از بادوم زمینی🥹 شماهم مث من وقتی از ی چیزی خوشتون میاد دوسه بار شات میگیرین(حتی آهنگی رو که دوس دارم دوسه بار دانلود میکنم )یا من دیوونم؟!😶‍🌫️🤔چرا قشنگ زدن به ریشه چرا حال من خوش نی اوضاع قشنگ ترم که میشه هرکاری کنی دیگ این بدن،بدن نمیشه💔tatal  ای کاش حقم از تموم زندگی تنها تو باشی من عاشق تنهاییم ,تنها بشم, اما تو باشی ٫؛🤍🖇️ Shadmehr عطر خوب بزن،خوشتیپ بچرخ ؛بالاخره پستچی به در میزنه ی روز بده خبر خوب✨ shayea    من خیلی خیلی سادم با احساسات من بازی نکنید لفطا🥹😕💔اگه جایی باهاتون دعوا کردم متاسف حتما از جای دیگ اعصابم خورده وگرنه اهل دعوا نیستم🙌ولی اگه واقعا باهاتون دعوا کردم و ناراحتم کردین از چشمم میفتین 🤗 و اگه تاپیک دیگ  باهاتون حرف زدم بدونید یادم نمیمونه که دعوا کردم🤣 ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه! #دختری_که_هیچکس_دوستش_ندارد♥ لایک دوس دارم منو هرجا دیدین بلایکین😁
مشروب اتانوله جدیدا میان به جاش متانول میدن دست مردم ک الکل چوبه و خوراکی نیست متانول پیوندایی دار ...

👌🏻🙂💔جالب بود پمنون بابت توضیحتون

لطفا تا داری میخونی واسه کنکورم دعا کن(فرهنگیان شیراز) ایشالا شماهم ب هرچی میخواین برسین قربونتون بشم ک دعا میکنید 🥲❤
ببین من وضع مالیمون خوبع پدرم هیچ مشکل مالی نداره همین خاهر اتیسمم دوتا گوشی داره بازی میکنه  ...

عزیزم میشه بگی چرا هیکلش درشته از اول بود یابخاطر قرص یا چون اوتیسم داره یا شربت تقویتی چیزی؟

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
من خواهرم اتیسم داره هیج وقت هیچ وقت قضاوت نکنید... نوجون هستش نمیگم دوستش نداریم اما گاهی همه اعضا ...

آخی عزیزم خیلی سخته خدا کمکتون کنه. اینجام یه خانم هست واسه بچه خواهرش که اتیسمه تاپیک میزنه میگه داغونیم نصف شب بلند شه بگه کیک تولد میخام تا نیارن همش گریه جیغ ... همسایه ها شاکی. ولی آخه چطوز دلش اومده

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
ما یه کودک اوتیسمی تو فامیل داریم مادرش همیشه نگرانه و میگه بعد از من قرار چی سر بچم بیاد؟بچه اونقد ...

الهی خدا به مادرش صبر بده واقعا نگهداری از بچه های اینجوری خیلی سخته و امتحان سنگین الهیی هست

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

مادربزرگم میگفت عمش  که  خیلییییی هم پولدار  بوده و عروس یه خانواده قجری  بودشه کلفت خونه از شوهرش  حامله میشه بچه که دنیا میاد و پسر بوده بچه رو میندازن تو چاه توالت چون خودش  پسر نداشته و میترسیده اون پسر بشه وارث

جنون آنی بعدش ادم حتما عذاب وجدان میگیره چطور به عقلش رسیده جسدو ببره باغ اعلام مفقودی کنه اجازه بده ...

من احتمال دادم جنون آنی ، شاید هم اختلال شخصیت داشته  ، هر چیزی امکانش هست . قبل از هر حکمی حتما سلامت روانش چک میشه . در هر صورت این دست اتفاقات در هر شرایطی خیلی ناراحت کننده اس

عزیزم میشه بگی چرا هیکلش درشته از اول بود یابخاطر قرص یا چون اوتیسم داره یا شربت تقویتی چیزی؟

ما خانوادتنا درشت هستیم جز من؟ حالا این خاهرمم عادی درشت بود تا فلوکستین خورد دیگه بیش ازحد چاق شده تحرکم نده تفریحش خورد و خوراک هست و گوشی دو قدم راه نمیاد من و مامانم دوتایی روزمون بهش نمیرسه 

ببین من وضع مالیمون خوبع پدرم هیچ مشکل مالی نداره همین خاهر اتیسمم دوتا گوشی داره بازی میکنه  ...

ای کاش اتیسم درمان داشت 🥲 

خیلی بچه های مهربون و دلسوزی ان 

درخواست دوستی ممنوع❌‼️تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠