2733
2739
عنوان

هدیه های عجیب و غریب

| مشاهده متن کامل بحث + 10124 بازدید | 193 پست
خودم کادوی پاگشا ، ۳۷ هزار تومن گرفتم سال ۸۹ دقت کنید. ۴۰ تومن نه . ۳۵ تومن نه. ۳۷ تومن

دختر دایی منم سال ۸۹ کادو عروسیمو ۲۳ تومن گذاشته بود تو پاکت فکر کن ۲۵ تومن نه ۲۰ تومنم نه ۲۳ تومن همیشه میگم چرا اینکارو کرد 🤔🤔🤔

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
بچه بودم سر صف مدرسه برای اینکه شاگرد اول شده بودم بهم نوار کاست سیاحت غرب دادن. تا دوماه خوابم نمیب ...

منم یادمه خیلی ترسناک بود😣

میتواند تو را سخت زمینگیر کند    دردیک بغض اگر بین گلو گیرکند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی دانشجو بودم تو یه خونه ای مستاجر بودیم خیلی خانواده خوبی بودن یه دختر تقریبا ۱۴ساله داشتن اونمو ...

چه کار قشنگی ...

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

بار اول بعد از عروسی زندایی شوهرم اومد خونمون . یه بسته کادویی گذاشت رفت . باز کردم دیرم یه جفت جوراب پارازین ساق بلند با یک دونه از این اسکاچ سبزا هست که یه طرفش ابره یه طرف اسکاچ برامون آورده. 

برادرشوهرم برای دنیا اومدن دخترم یه دونه از این عروسک کوچولو زشتا هستن اندازه کف دست آورد 

جاریم برای عروسیم یه سینی پیرکس آورد که خودم تو دوران عقد توش شیرینی چیده بودم .جالب اینکه با خط خودش رو کارتن داغونش نوشته بود 

made in France. Originall

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
2728

یه سال تولدم دوستم برام یه خرس عروسکی اوورد بعد دو روز اومد در خونه گف ببخشید مال خواهرم بود از اون روز هی گریه میکنه بیا این روسری رو بگیر روسری هم فک کنم مال خودش بود خرسو دادم روسریرم نگرفتم ثروتمندم بودنا 

بار اول بعد از عروسی زندایی شوهرم اومد خونمون . یه بسته کادویی گذاشت رفت . باز کردم دیرم یه جفت جورا ...

با خودکار نوشته بود یعنی ؟

بگو شوخی میکنی 😁😁😁😂

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
دلم گرفته نازی😢

چراااا!؟؟؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
چرا قیمت رو نکنه حالا ؟!  بی ربط یاد یه خاطره افتادم . بنده خدا میگفت برا پاتختیش پتو آورده ب ...

نمیدونم منظورش چی بود ،خانومه یکم پولکی بود ،میخاست طرف بدونه کادوی گرون خریده 

هنوز که هنوزه میگم کاش خودم یه روسری خریده بودم 

والامن 24 سالم بود اون همسایمون 45 سالش بود عقل من بیشتر کار میکرد خخنخننن

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2738
@__purple__purple__     @yaas     @ملانیی     @ملانیی   ...

سلام نازی جون

سفالینه ی عزیز من تا حالا زیاد هدیه نگرفتم ک عجیب یا غریب باشه برام

در حد ۵ شش بار شاید تو عمرم کادو گرفتم ک معمولی بوده

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
بار اول بعد از عروسی زندایی شوهرم اومد خونمون . یه بسته کادویی گذاشت رفت . باز کردم دیرم یه جفت جورا ...

تو همینجوری به کادو گرفتن هات ادامه بدی میتونی اسمتو تو گینس ثبت کنی😀😀

نینی سایت یه جوریه که انگار اومدی تونل وحشت یا سرزمین عجایب 😱 
با خودکار نوشته بود یعنی ؟ بگو شوخی میکنی 😁😁😁😂

بخدا راست میگم. با مداد نوشته بود چسبونده بود به کارتنش.  حالا عید قبلش مهمون داشت من خودم تو اون ظرف براش شیرینی چیدم. 

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
@nazaniiiin    n بچه ها رو تگ کن😢

@sara1990    

@mahbubeh74    

@shabnam7575    

@shabebarani    

@shayan_1388_    

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706