2737
2734
عنوان

هدیه های عجیب و غریب

10121 بازدید | 193 پست

سلام دوستان .

تاپیک موضوعش تکراریه اما همیشه میشه راجع بهش حرف زد . 

ضمن اینکه یه مشکلی دارم ، دلم بس بسیاران گرفته . ..

بسم الله .

هرکی حوصله داره تعریف کنه

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

بچه که بودم تو تولدم یکی از همکلاسیام روسری استفاده شده خودشو اورد واسم

دیدی که سخت نیست ... تنها بدون من؟        دیدی که صبح می شود ... شبها بدون من ؟    این نبض زندگی ... بی وقفه می زند!               فرقی نمی کند ... با من ... بدون من ...!         دیروز گرچه سخت ... امروز هم گذشت ...      طوری نمی شود... فردا بدون من ...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچه بودم زنموم عیدی بهم شورت داد 

البته اونموقع دوستش داشتم خشکل بود ،الان برام عجیبه

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

یکی از فامیلا واسه من سوغاتی از ترکیه پیرهن پاکستانی اورد!ازینا که روش ملیله دوزی داره   یکی دیگه هم واسه برادرم سوغات اورد پیرهن راه راه سفید و نارنجی کمربندم داشت!مدیونین فکر کنین زنانه تو کمدش اضافه داشته میخواسته رد کنه  

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
خودم کادوی پاگشا ، ۳۷ هزار تومن گرفتم سال ۸۹ دقت کنید. ۴۰ تومن نه . ۳۵ تومن نه. ۳۷ تومن

خخخخخخ انگار اول خواستن 35 بدن ،دیدن کمه گفتن 40 کنیم ولی پول نرسیده گفتن همین 37 بدیم 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2738

هی.....

یادم ننداز من سلطان گرفتن هدیه های عجیب و غریبم. ۵ سالم بود تولد گرفتم دوست مهدکودکم ک خیلیم پولدار بودن برام گردو با اون پوست ضخیمه کادو آورد  کاری ک اون با روح و روان من کرد هیتلر تو جنگ جهانی نکرد

❤با تو بدرود ای مسافر،هجرت تو بی خطر باد،پر طپش باشه دلی که خون به رگهای تنم داد❤

دایی شوهرم که میلیاردره کادویه عروسیم یه جامیوه ایی ۱۰ تومنی بهم کادو داد خودم موندم چجور خجالت نکشید بخدا پرسیدم از دست فروشا ۱۰ تومن بود 

بند دل منی.. بی شک تو جان منی..میخواهم کاری کنم تا تمام طفل های این سرزمین سراغ شادی را از تو بگیرند❤

یه سال تولد. ده سالگیم

تمام فامیل پدریم برام دیس پیرکس کادو اوردن همه بلا استثنا

فکر کن یه دختر. ده ساله هی کادو باز کنه دیس باشه

بعد. خودشون هم هرهر میخندیدن

چه قدر مامانم حرص خورد

دایی شوهرم که میلیاردره کادویه عروسیم یه جامیوه ایی ۱۰ تومنی بهم کادو داد خودم موندم چجور خجالت نکشی ...

پارسال عروسیم بود

بند دل منی.. بی شک تو جان منی..میخواهم کاری کنم تا تمام طفل های این سرزمین سراغ شادی را از تو بگیرند❤

اکثرااا کادو بهم میدن ب سایزم نیست و کوچیییکه فکر کنم همه منو لاغر میبینن خخخخ...من ۴۲  ۴۴سایزم ۳۶ میارن...ی دفعه هم کادو واسم شکلات خوری اورن درش لبپر بود

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2706