2737
2734
عنوان

هدیه های عجیب و غریب

| مشاهده متن کامل بحث + 10124 بازدید | 193 پست
ای تو روحت😂😂😂😂😂😂😂

😅😅😅😅😅😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

من ۳ تا دوست صمیمی دارم برا تولد اینا خیلی مایه میزارم.سوپرازشون کنم و چیزس باشع ک دوس داشته باشن و ...

برا تولدم امسال یکیشون یه کیف مول اورد.کاری به قیمتش ندارم دستش درد نکنه

ولی رنگ و مدلش جوریه ک مامانمم دست نمیگیره(من ۲۰ سالمه)یه ورش مشکیه یه ورش قهوه ای.فک کنم بدمش به مادربزرگم

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وحشتناک ترین کادویی که گرفتم این بود یه بنده خدایی سوغاتی از اروپا: بوگیر توالت...بله واقعا راست م ...

ااا گفتی یادم اومد

زنعموم رفته بود مالزی

سواغات بو گیر دست اورده بود(یه تیکه استیله که بوی نوادغذایی ک به دست میمونه رو میگیرع)😵😵😵

حالا تو فامیل کسی خیلی سوغات و اینا نمیاره.کسیم از اینا توقع نداشت

دیکه برام عمم کولاک کرده بود یه کرم و پارچه ظرف خشک کنی هم گذاصته بود روش😐😐😐😐

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 
2731
عاااشقتم😍😁😁😁😁😁😁👌😄😄😄😄😄😄

😃😃😙😙

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
دقت کردی هر چی پولدارترن کادوی چرند تر میدن من وضعم بد نیست ولی واقعا کادوی مناسب میدم ، نه اینگه گ ...

واقعا

😒😒

والا ما مهمونی میریم خونشون دست خالی نمیریم یه جعبه شکلات میبریم😐

خدایا شکرت   راضیم به هر اونچه بخوای  

تولدم بود دوتا از دوستام

با یکی از فامیلاشون اومده بودن

۱۰تومن گذاشتن تو پاکت

دوست بودیم با همسرم 

برا روز زن

برام یه پارچه سفیدددددد برااااااق خریده بود هی میگفت مانتوش کن🐀😌

واسه عروسیم یکی بهمون پتو استفاده شده کثیف داد

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.

مادر شوهرم چند ماه بعد نامزدیمون رفت مشهد برام یه بلوز کاموایی پلنگی اورد تازه سایزم هم نمیشد.....الان هم برای دخترم از کربلا لباس پرونه خریده بعد میگه حواسم نبود این پسرونس تازه ابی هم هست ولی برای دختر خواهر شوهرم بلوز شلوارک دخترونه اورده

تیکر ششمین سالگرد ازدواجمونه 😘😘❤❤               وزن اولیه۸۴.وزن فعلی۷۵هدف ۶۵
2740

الان یادم اومد...پسرم که به دنیا اومده بود یکی از خاله های شوهرم بهم دو تا قابلمه قرمز! کادو داد :) 

ولی قابلمه هاش خیلی خوشگل و جنس خوب بودن 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
نه برا همه مردا منکه ب شوهرم ی کارتن صابون بدم خوشحال نمیشه😂😂😂

چه شوهر خوبی داری من اگه به شوهرم همچین کادویی بدم خوشحال میشه😶

منظورم مردای زن دار نبود فکر نکنم هیچ مرد زن داری خوشحال بشه

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

منم یبار دوستم بهم شورت کادو داد😊😊یبارم کادو عروسیم یکی یه پاکت پول  خالی داد که توش هیچی نبود اسمم روش نبود بفهمیم کی داده حداقل

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
شوهرت خوشحال میشه یعنی

مشخص نبود شوخی کردم؟😶

گفتم که هیچ مرد زن داری خوشحال نمیشه

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
یه کادوی عجیب و البته متفاوت: من عاشق کاغذ کادو های متفاوتم. از کنار لوازم تحریری رو میشم همینطوری ...

چه با ذوق 😍

گاهی گمان نمی کنی ولی خوب می‌شود، گاهی نمی‌شود که نمی‌شود که نمی‌شود، گاهی بساط عیش خودش جور میشود، گاهی دگر تهیه بدستور می‌شود، گه جور می‌شود خود آن بی مقدمه، گه با دو صد مقدمه ناجور می‌شود، گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است، گاهی نگفته قرعه به نام تو می‌شود، گاهی گدای گدایی و بخت با تو نیست، گاهی تمام شهر گدای تو می‌شود، گاهی برای خنده دلم تنگ می‌شود، گاهی دلم تراشه ای از سنگ می‌شود، گاهی تمام آبی این آسمان ما، یکباره تیره گشته و بی رنگ می‌شود، گاهی نفس به تیزی شمشیر می‌شود، از هرچه زندگیست دلت سیر می‌شود، گویی به خواب بود جوانی مان گذشت، گاهی چه زود فرصتمان دیر می‌شود، کاری ندارم کجایی چه می‌کنی، بی عشق سر مکن که دلت پیر می‌شود.