2733
2739
عنوان

هدیه های عجیب و غریب

| مشاهده متن کامل بحث + 10130 بازدید | 193 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

یکی از کاربرای اینجا میگفت مادرشوهرم کادو تولد بهم صابون داده😐

وای اره یادمع

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است

وقتی دانشجو بودم تو یه خونه ای مستاجر بودیم خیلی خانواده خوبی بودن یه دختر تقریبا ۱۴ساله داشتن اونموقع یه روز بهمون گفتن با ما بیایبد بریم نمایشگاه هنرهای دستی اونجا چشمم یه گردنبندو گرفت خیلی خوشم اومد خیلی خیلی جنسش مرجان بود ولی چون من دانشجو بودم پولم نرسید بخرم یکی دو هفته گذشت دخترشون در زد گردنبندو آورد برام از خوشحالی انقد جیغ زدم خیلی خیلی دوسش داشتم متاسفانه ازم دزدیدن بعدها یه چیز خیلی شیک و خاص بود ... 

2731
@nazaniiiin    n بچه ها رو تگ کن😢

@دختررویاها    

@خاطرهr    

@ملت    

@ترمه_24    

@نتردام    

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

پدرم تازه فوت شده بود که عمه خانم عتیقم رفته بود مکه سوغاتی  فقط فقط یه بطری کوچولو آب زمزم برامون آورد و گفت بخاطر داداشم که فوت شده اصلا خرید نرفتیم  ولی بعد فهمیدیم که واسه بقیه سوغات خوب آورده

سلامتى اونى كه برام ٢٤ ساعت كار كرد حقوقم نخاست ميگفت خوشبخت شی خستگيم در ميره ،،،مادر رو میگم. به سلامتی مادر که فرشته روی زمین است

رفته بودیم خونه ی یکی از اقوام همسرم،  بهم لباس زیر عیدی داد. 😊

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت
2740

یادمه دوران ابتدایی یه دوستی داشتم گفتمش تولدمه یه کتاب داستان واسم اورد،هر روز با خودم میبردم مدرسه.اونهم فکر کنم عصبی شد از اینکارم ازم گرفتش😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

@nazaniiiin    n بچه ها رو تگ کن😢

@__purple__purple__    

@yaas    

@ملانیی    

@ملانیی    

@گلبررگ_67    

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
پدر یکی از همسایه هامون فوت شده بودن ،بعد چهلم خواستم شالی ،روسری چیزی بگیرم برای اینکه از عزار دربی ...

چرا قیمت رو نکنه حالا ؟! 

بی ربط یاد یه خاطره افتادم .

بنده خدا میگفت برا پاتختیش پتو آورده بودن . اینم از کاورش در نیاورده بوده. بعد مدتها مهمون راه دور اومده . پتو رو باز کرده یهو از توش کاغذ افتاده : هدیه به زلزله زدگان کرمانشاه!

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

خواهر شوهر به درد نخورم رفته بود اصفهان واسم یه دونه خودکار ۵۰۰ تومنی آورده بود خودم خجالت کشیدم به خانوادم نشون بدم 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
2706