2733
2734
عنوان

هدیه های عجیب و غریب

| مشاهده متن کامل بحث + 10132 بازدید | 193 پست
یه کادوی عجیب و البته متفاوت: من عاشق کاغذ کادو های متفاوتم. از کنار لوازم تحریری رو میشم همینطوری ...

فوق العاده بوده بنظرم 😍

کم پیدا میشن کسایی که حواسشون باشه بعضیا کالکشن چیارو دارن😍

یکی لز دوستای مامانم میخواست مامانمو از عزا دربیاره بعد از چهلم پدربزرگم برای مامانم شورت قرمز آورد

حسابی از عزادرآورده و به سرمستی و شادی دعوت کرده خخخخخ

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یا تو پاگشام یه خانم خیلی مهربون که برام خیلی هم عزیزه ، یه روسری داد بوی نفتالین میداد معلوم بود از توی صندوق درآورده . 

بازش کردم وسطش نخ کش بود و رنگ مرده .نمیدونم چطور بگم . دیدین وقتی یه پارچه مدت زیادی یه جا می مونه وسطش چطور میشه ؟ اون طوری.

ناراحت نشدم اما معلوم بود اصلا براش مهم نبوده چیزی تهیه کنه

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
فوق العاده بوده بنظرم 😍 کم پیدا میشن کسایی که حواسشون باشه بعضیا کالکشن چیارو دارن😍

دقیقا فوق العاده بود. اون موقع هم تنوع کاغذکادوها اصلا مثل الان نبود. خیلی گشته بود خیلی .

ارزش مادی چندانی نداشت اما تا ۵ دقیقه گریه میکردم از شدت شعف 

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

یه مهمون داشتیم اومد خونمون با یه سبد گل بزرگ و مجلل.اصلا تعجب کرده بودم واقعا مناسبتی نداشت.بعد لا به لای حرفاش گفت دیشب افتتاحیه کافه داداشم بود و...

نامرد فکر کنم ازونجا آورده بود گلو😅

یه چیز عجیب دیگه 4 سال پیش دخترم دنیا اومده بود زنموی همسرم اومده بود برای دیدن من ،حالا زنگ در &nbs ...

دقیقا.

به نظرم آداب کادو دادن و کادو گرفتن خودش یه آداب جدا هست 

یکی لز دوستای مامانم میخواست مامانمو از عزا دربیاره بعد از چهلم پدربزرگم برای مامانم شورت قرمز آورد

درد اصلی رو اون درک کرده😂😂😂😂

نینی سایت یه جوریه که انگار اومدی تونل وحشت یا سرزمین عجایب 😱 
بچه بودم سر صف مدرسه برای اینکه شاگرد اول شده بودم بهم نوار کاست سیاحت غرب دادن. تا دوماه خوابم نمیب ...

منم ابتدایی بودم، مسابقه قرآن برنده شده بودم، جایزه ها چتر و قابلمه ناهاری بود. به من چتر دادن، رفتم به معلم پرورشیمون گفتم من چتر دارم، بهم قابلمه ناهاری بدین😁😁 اونم منو خیلی دوست داشت، برام تعویض کرد😄😄

عه ببخشید فکر کردم برای مادربزرگته😅😅😅😅

نینی سایت یه جوریه که انگار اومدی تونل وحشت یا سرزمین عجایب 😱 
وای خدا.😂😂😂😂😂😂😂😂😂من گوش دادم نوجوونی😂😂😂😂😂😂

خداییش چه کادویی بود برا بچه ۱۲ ساله بدبخت .

@nazaniiiin    n بچه ها رو تگ کن😢

باشه عزيزم

@parzhak    

@azaliaaaaa    

@tina_am    

@varparide25    

@tyasan    

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

پدر یکی از همسایه هامون فوت شده بودن ،بعد چهلم خواستم شالی ،روسری چیزی بگیرم برای اینکه از عزار دربیارم 

همسایه دیگمون اومد گفت بیا باهم یه چیز بگیریم منم گفتم باشه چون من بچه کوچیک دارم شما برین خرید کنین 

رفت یه ژاکت بافت پیرزنانه خرید آورد داد کادو کنم میخواستم قیمتشو بکنم از روی لباس ، میگفت نه نکن بزار باشه 

هرچی اصرار کردم اجازه نداد  که نداد

روز مراسمم کادو رو برد تحویل داد اومد گفت بریم، انگار تولد یا پاتختیه ، هرچی گفتم بابا اینجوری زشته باید بریم تنش کنیم تولد که نیست ،قبول نکرد 

هنوز از اون کارم خجالت میکشم 

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
2706