2737
2734
عنوان

هدیه های عجیب و غریب

| مشاهده متن کامل بحث + 10124 بازدید | 193 پست

من برای گل زایمانم دخترعمم یه میمون خیلی زشت اورد با دوتاپیرهن پسرونه سایزبزرگ بدون جعبه انگارکه استفاده شده بوده   واقعا اگر ۳۰تومنم پول داده بودن بهتربود

کاربری ماه دختم الکی الکی تعلیق شد.

یه کادوی عجیب و البته متفاوت:

من عاشق کاغذ کادو های متفاوتم. از کنار لوازم تحریری رو میشم همینطوری الکی یکی دوتا میخرم.

دوران دانشجویی دوستم بهدمتاسبت تولدم، کل مغازه های شهر رو گشته بود و حدود ۲۰۰ تا کاغذ کادوی متفاوت خریده بود. همه رو لوله کرده بود عین شاخه های گل توی یه سطل. مثل سطل های گل فروشی ها...

معرکه بود

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یکی لز دوستای مامانم میخواست مامانمو از عزا دربیاره بعد از چهلم پدربزرگم برای مامانم شورت قرمز آورد

وا😅

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

بچه بودم سر صف مدرسه برای اینکه شاگرد اول شده بودم بهم نوار کاست سیاحت غرب دادن. تا دوماه خوابم نمیبرد از ترس . نمازامم اول وقت میخوندم ‌.

کی یادشه چی رو میگم؟

2738

یه چیز عجیب دیگه 4 سال پیش دخترم دنیا اومده بود زنموی همسرم اومده بود برای دیدن من ،حالا زنگ در  نخورده بود امگار. یا هرچی ، چون من خونه بودم و صدای زنکی نشنیدم ،کادورو داده بود به همسایه پایینمون گفته بود بهش بدین  ،همسایمون اومد خونه گفت عه خونه ای شما که 

گفتم آره 

ماجرارو تعریف کرد تعجب کردم 

ولی چون اهل حاشیه نیستم ،زنگ زدم از زنمویه تشکر کردم و هزاااار بار گفتم بخدا راضی به زحمت نبودم 

عجیب تر از این کادو دادان تا حالا ندیدم 

ولی خداییشش لباسه خیلی نازی بود و به دخترمم خیلی میومد دستش درد نکنه ولی روشش خیلی عجیب بود 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2706