2733
2734
عنوان

هدیه های عجیب و غریب

| مشاهده متن کامل بحث + 10130 بازدید | 193 پست

یکی از فامیلای شوهرم از هلند برام لباس خواب راه راه دقیقا عین پیژامه خشایار آورده بود فک کن برا تازه عروس اینهمه ازهلند کوبونده چنین کادوی زشتی آورده اونم چی سایز ۲xl من سایزم ۳۸ دقیقا قصدش تخریب من بود😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زندایی شوهرم تو عقد پا گشامون کرد یه روسری استفاده شده که کلا فکر کنم ۷ سال پیش ۲ هزار تومن خریده بود داد بهم استفاده شده هم بود موقعی هم که میخواست دعوتمون کنه جلو همه هی بلند بلند داد میزد حتما هفته دیگه بیاین خونمون برات یه روسری خیلی خوشگل و گرون خریدم بهت کادو بدم 

ما نسلی بودیم که پنجشنبه ها تعطیل نبودیم و میرفتیم مدرسه یعنی فقط یه جمعه رو داشتیم ولی همونم خیلی بهمون خوش میگذشت...یادمه پنجشنبه ها تا میرسیدم خونه مامانم میگفت بشین سریع تکالیف تو انجام بده تا بریم خونه عزیز منم تند تند کارامو میکردم و خسته و کوفته ولی سرشار از هیجان راهی میشدیم،همه اونجا بودن دایی هام خاله ها و دایی های مامانم که بچه هاشون همسن من بودن وای که چقدر با صفا بود.‌..کوچک و بزرگ همه با هم بازی میکردیم کسی سرش تو موبایل نبود.یک ساعت قبل خواب همه بچه ها میرفتیم رختخواب رو میریختیم و کلی کیف میکردیم بعدم که بغل به بغل جا پهن میکردیم و میرفتیم تو رختخواب ولی تا صبح بیدار بودیم و حرف میزدیم صبحم با بوی تازه نون بربری بیدار میشدیم یادش بخیر چه سفره ای پهن میکردیم از این سر سالن تا اون سر بعد میرفتیم تا ظهر بازی اکثرا نهار آش رشته یا آبگوشت داشتیم وااااای چه عطر و بویی داشت...یکی از دایی های مامانم تنبک میزد پسر خاله مامانم سنتور بقیه هم که همه ماشاالله خواننده برنامه بعد ظهرامون بزن و بکوب و بخون بود هر کی برا دل خودش یه آهنگ و شروع میکرد و بقیه هم همراهیش میکردن...گل سنگم گل سنگم چی بگم از دل تنگم‌‌...😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢   چقدر دلم برا اون موقع ها تنگ شده😔😔😔😔😔😔😔😔😔 

جاری عقده ایم واسه پاتختی ۲۰ تومن آورده بود اونم سال ۹۴نه خیلی دور آب شدم پیش خانوادم. گدا 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
2731
زندایی شوهرم تو عقد پا گشامون کرد یه روسری استفاده شده که کلا فکر کنم ۷ سال پیش ۲ هزار تومن خریده بو ...

اصلاح میکنم زن عموی همسر جان

ما نسلی بودیم که پنجشنبه ها تعطیل نبودیم و میرفتیم مدرسه یعنی فقط یه جمعه رو داشتیم ولی همونم خیلی بهمون خوش میگذشت...یادمه پنجشنبه ها تا میرسیدم خونه مامانم میگفت بشین سریع تکالیف تو انجام بده تا بریم خونه عزیز منم تند تند کارامو میکردم و خسته و کوفته ولی سرشار از هیجان راهی میشدیم،همه اونجا بودن دایی هام خاله ها و دایی های مامانم که بچه هاشون همسن من بودن وای که چقدر با صفا بود.‌..کوچک و بزرگ همه با هم بازی میکردیم کسی سرش تو موبایل نبود.یک ساعت قبل خواب همه بچه ها میرفتیم رختخواب رو میریختیم و کلی کیف میکردیم بعدم که بغل به بغل جا پهن میکردیم و میرفتیم تو رختخواب ولی تا صبح بیدار بودیم و حرف میزدیم صبحم با بوی تازه نون بربری بیدار میشدیم یادش بخیر چه سفره ای پهن میکردیم از این سر سالن تا اون سر بعد میرفتیم تا ظهر بازی اکثرا نهار آش رشته یا آبگوشت داشتیم وااااای چه عطر و بویی داشت...یکی از دایی های مامانم تنبک میزد پسر خاله مامانم سنتور بقیه هم که همه ماشاالله خواننده برنامه بعد ظهرامون بزن و بکوب و بخون بود هر کی برا دل خودش یه آهنگ و شروع میکرد و بقیه هم همراهیش میکردن...گل سنگم گل سنگم چی بگم از دل تنگم‌‌...😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢   چقدر دلم برا اون موقع ها تنگ شده😔😔😔😔😔😔😔😔😔 
تو همینجوری به کادو گرفتن هات ادامه بدی میتونی اسمتو تو گینس ثبت کنی😀😀

😁😁😁

یه زندایی بزرگ هم داشت برای کادوی خونمون یه ظرف میوه خوری شش ضلعی آورد رنگش صورتی بود .بعد چهار سال بعد برای دخترم باز از همون ظرف آورد رنگش سفید بود. برای دختر دومم دوباره همون ظرف آورد رنگش زرد بود. مامانم میگفت این بدبخت چقدر گشته تا عین هم بیاره برات والا کار هر کسی نیست.😂😂😂

حالا تیلیاردرن ها

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
چرا قیمت رو نکنه حالا ؟!  بی ربط یاد یه خاطره افتادم . بنده خدا میگفت برا پاتختیش پتو آورده ب ...

وای سفالیه هی تعریف میکنین هی یادم میاد گندکاریام 

من خییلی حساسم وقتی چیزی رو میپیچم بر ای کادو خیلی مراقبم که سالم باشه و لک و پک و ...نداشته باشه 

ولی یبار یه کتاب دیوان حافظ به دوستم کادو دادم روز بعدش یه برگه آورد گفت لای کتاب بوده ،

لیست خرید لعنتی نمیدونم چرا رفته بود لای کتابی که تازه و به همون منظور کادو خریده بودم 

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 

توی تاپیک مشابه این موضوع، یه بنده خدایی میگفت فامیلش از خارج براش دیلدو آورده بوده . 

راست و دروغش پای خودش

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2738

اولین کادوی تولدی که از تنها دوست پسرم گرفتم دستگاه اپیلیدی بود😅🤣 تا یه هفته بعدش باهاش حرف نمیزدم😐😐الانم که همسرمه و کلی اذیتش میکنم سر این جریان😁

در زندگانی را که گل نگرفته اند!  

زندایی همسرم واسه پاتختی جاریم بشقاب آورده بود همین سال۹۷🤣🤣🤣

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
😁😁😁 یه زندایی بزرگ هم داشت برای کادوی خونمون یه ظرف میوه خوری شش ضلعی آورد رنگش صورتی بود .بعد چ ...

واااااااا😂😂😂😂

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
زندایی همسرم واسه پاتختی داریم بشقاب آورده بود همین سال۹۷🤣🤣🤣

حالا بشقاب عیب نداره که

چونکه😭😭😭

چونكه...؟

اينجا راحت نيستي ميخواي بياي تل بگي؟؟؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706