2752
2734
منم برای اولین بار بایکی تواین سایت اشنا شدم دارم باهاش چت میکنم عکسامونم براهم فرستادیم ولی اسم فام ...

خیانت؟ 

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنون

بنظرم کسانیکه خیانت میکنن شوهر آرومی دارن و ازش نمیترسن میدونن رو بشه طرف کغری نمیکنه منم پتانسیل خیانت دارم ولی جرعت نکردم چون مطمعنم شوهرم درجا میکشم واقعن میکشه و ازش میترسم 

خدایا میشه بغلمو بادستات پرکنی 
نه به هیچ وجه

دوسش داشتی؟فقط بایه نفر خیانت کردی یا چند نفر منم خیانت کردم ۱ماهه هرچقدر بهم پیام داد جوابشو ندادم خیلی هم محدودم شوهرم نمیزارع دیگه تنها جایی برم منم خسته شدم بیخیال شدم

بنظرم کسانیکه خیانت میکنن شوهر آرومی دارن و ازش نمیترسن میدونن رو بشه طرف کغری نمیکنه منم پتانسیل خی ...

خب چرا باید خیانت کنی؟

هر چی میخوای تو رابطه گناه به یه شیطان صفت بگی به شوهرت بگو

دوسش داشتی؟فقط بایه نفر خیانت کردی یا چند نفر منم خیانت کردم ۱ماهه هرچقدر بهم پیام داد جوابشو ندادم ...

همسرتون متوجه شد؟

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم فکر نکن بلد نیستم نمیخوام خودمو در حد تو پایین بیارم  
دوسش داشتی؟فقط بایه نفر خیانت کردی یا چند نفر منم خیانت کردم ۱ماهه هرچقدر بهم پیام داد جوابشو ندادم ...

من تو کل زندگیم فقط به یک نفر پیام دادم.اونم فقط و فقط روزمرگی بود...که بشدت پشیمون هستم از کارم

2706