2737
2739
عنوان

به نظرتون دایی همسرم.....🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 19076 بازدید | 310 پست
همه جاش 😂

کجاش بیشتر😅

آهای زندگی تو یه دل خوش به من بدهکاری😔😔💔💔 باردار نیستم،به یاد روزایی که باردار بودم و بچم نموند تیکر زدم دلم تنگ میشه واسه اون روزام😔😢
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مراقب باش هیچ وقت تنها بودی درو باز نکن بروش

زیاد پیش اومده خونمون بوده شوهرم رفته بیرون یا خرید تاحالا رفتار غیر معقول فیزیکی ازش ندیدم

آهای زندگی تو یه دل خوش به من بدهکاری😔😔💔💔 باردار نیستم،به یاد روزایی که باردار بودم و بچم نموند تیکر زدم دلم تنگ میشه واسه اون روزام😔😢
عزیزم من کار به بقیه دایی ها ندارم اما به دایی های این دوره همنمیشه اعنماد کرد من داییم از بچگی دست ...

واقعا؟😲

2742
دایی جان جنتلمنه جنتلمنههههههه مهتابم عشق منه عشقه منههههههه😂😂😂😂😂😂😂😁😁😁😁😁😁😁

😂😂😂😂

استارتر ماخانوما فرق بین رفتارای بی منظورو منظور دارو میفهمیم.الان شما با یه حرف میتونی بگی منظور دا ...

واقعا نمیشه فهمید.از یهطرف قربون صدقه میره و بیش از حد توجه میکنه و از یهطرف تابحال هیچ رفتار نامعقولی ازش ندیدم.بخدا گیج شدم

زیاد پیش اومده خونمون بوده شوهرم رفته بیرون یا خرید تاحالا رفتار غیر معقول فیزیکی ازش ندیدم

بازم مراقب باش عزیزم اگه یوقت بدونه شوهرت تایم زیادی نیست و واقعا نیتش بد باشه و ی لحظه وسوسه بشه همش ممکنه

اللهم عجل لولیک الفرج
2738
با رعایت جوانب احتیاط از زندگی و کارت و ماشین و توجهات دایی جان لذت ببر

چطوری جوانب احتیاطو رعایت کنم؟

حالا به نظرتون این رفتاراش طبیعیه و به قول همسرم ما بچه هاشیم یا منظور خاصی داره؟ اخه مثلا از شوهرم ...

بنظرم شما هارو خیلی دوست داره مث بچه هاش..

تمام

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
بنظرم شما هارو خیلی دوست داره مث بچه هاش.. تمام

امیدوارم

2706