2737
2739
عنوان

به نظرتون دایی همسرم.....🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 19075 بازدید | 310 پست
آمریکایی رفتارمیکنه.فقط همین😃🤣

بله خب.ولی ماها که با فرهنگ اونجا مچ نیستیم غیر قابل هضمه برامون

آهای زندگی تو یه دل خوش به من بدهکاری😔😔💔💔 باردار نیستم،به یاد روزایی که باردار بودم و بچم نموند تیکر زدم دلم تنگ میشه واسه اون روزام😔😢
بله خب.ولی ماها که با فرهنگ اونجا مچ نیستیم غیر قابل هضمه برامون

عزیزم همسایه مام یه مرد میانسال تنهاست.پسرهمسایشونو به عنوان پسر قبول کرد( فرزندخوانده نه ها.فقط به عنوان وارث)براش عروسی گرفت.کلی امکانات داد بهش.آخرم گفت چون زن و بچه ندارم کل ارثیه م مال شما...طرفم پولدااااار...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم همسایه مام یه مرد میانسال تنهاست.پسرهمسایشونو به عنوان پسر قبول کرد( فرزندخوانده نه ها.فقط به ...

اینم بچه اینا نداره کلی هم مال ومنال داره که اتفاقا میگفت همه اش مال شماست.اما شما ۱ درصد فک کن مادرشوهرم و بقیه خواهراش بذارن😏.در هر صورت امیدوارم تنش سالم باشه و خودش بالا سر مال و منالش باشه.

آهای زندگی تو یه دل خوش به من بدهکاری😔😔💔💔 باردار نیستم،به یاد روزایی که باردار بودم و بچم نموند تیکر زدم دلم تنگ میشه واسه اون روزام😔😢
اینم بچه اینا نداره کلی هم مال ومنال داره که اتفاقا میگفت همه اش مال شماست.اما شما ۱ درصد فک کن مادر ...

انشاالله.عزیزم هرکی اختیارمال خودشو داره.مطمئنا فکر اونجاشم میکنه

2728

بگو من اصلا همچین امانتی رو نمیتونم قبول کنم شرمنده دایی جان خیلی اصرار کرد بگو بدین به شوهرم یکمم جلوش سنگین رنگین باش با شوهرت گرم بگیر 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
بگو من اصلا همچین امانتی رو نمیتونم قبول کنم شرمنده دایی جان خیلی اصرار کرد بگو بدین به شوهرم یکمم ج ...

اره همینکارو میکنم

سلام استار عزیز . خواهش میکنم خیلییی خیلی باهاش جدی ،رسمی ، خشک و کم حرف باش تا واجب نشه هیچ حرفی نزن .رابطه تو قطع کن .یه درصد فکر کن منظور داره بعد چقدر عذاب میکشه که شما خوش صحبتی و..پس جلوی ایشون و هر نامحرمی لبخند نداشته باش ، خوش صحبت نباش و حتما حجابت را کامل رعایت کن .و خواهشم میکنم حتی بش نگو دایی جان چون این کلمه جان برای او نوازش عاطفی محسوب میشه و خیلی خوشش میاد .همون دایی تنها کافیه . موفق باشی

2740
سلام استار عزیز . خواهش میکنم خیلییی خیلی باهاش جدی ،رسمی ، خشک و کم حرف باش تا واجب نشه هیچ حرفی نز ...

ممنون از پیشنهادت عزیزم.

ولی من تو خانواده ای بزرگ شدم که اینطوری بار اومدم یعنی مامانمم اینطوره و زیاد رو نمیگیره و خوش صحبته.یه چیزیه به نظر خودمون عادیه و کاملا غیر ارادی.اینطور نیست دست خودمون باشه.من روابطمو از بعد تاپیکم یه کم باهاشون کمرنگ کردم و تلفناشونو یکی در میون جواب میدم و به قولی یه کم سعی میکنم سرسنگین تر باشم باهاش.

ممنون از پیشنهادت عزیزم. ولی من تو خانواده ای بزرگ شدم که اینطوری بار اومدم یعنی مامانمم اینطوره و ...

من که نمیگم شما عمدا اینجوری میکنی . بله خیلیا ذاتا شیرین و دوست داشتنی هستن .میگم جلوی ایشون خود واقعیت نباش . رسمی صحبت کن و رسمی رفتار کن.چون به هر حال او نامحرم هست و شما هم خیلی جوان هستید.  به قول معروف کار از محکم کاری عیب نمیکنه .وقتی خیلی مواظب رفتارتون باشید دایی هم پاش را فراتر از حد خودش نمیذاره و قاعدتا باید رعایت کنه .اینجوری که باش جدی باشید برای دو طرف بدون استرس میشه

جواب منو اصلا نده فقط بخون حرفامو. شما که واقعا زن سالم و نجیبی هستی رک بشین همه چیز رو به شوهرت بگو ...

راست میگه عزیزم حواست رو بده

خیلی محکم جلوش بایست و محترمانه درخواست هاش رو رد کن

هیچ وقت باهاش تنها نمون