2737
2739

واقعا با چه کسایی طرف هستیم تو جامعه طرف ادعاش میشه دکترا داره خانواده پزشک و نماینده مجلسیه اونوقت امروز میگه خداروشکر که من دختر دار نشدم نوه هامم دختر نشدن  هرچی دختر میبینم حالم ازشون بهم میخوره مخصوصا مدرسه دخترونه ، خیلی ناراحت شدم من خودم کلا بچه دوس ندارم ولی از تفاوت گذاشتن متنفرم و دانش اموزم رو دوس دارم خیلی از حرفش حالم بد شد اسم خودشم گذاشته فرهنگی و فرزند شهید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باید سلفون مغزشون رو بردارن

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠ ♡ARMY♡♬  فوتبالی ام ღ☆☆ love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ
2731

ای خداا  

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2740

خدا تومدت باقیمونده عمرش واقعیت  همه چیز رواز نزدیک  بهش بچشونه جوری که قصاوت ها و حرف هاش رو خوب مزه مزه کنه بعد بگه و جرات نکنه بعضی حرفا رو به زبون بیاره امین یا رب العالمین

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

میگفتی منم از تو حالم به هم میخوره

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2706