2752
2734
عنوان

به نظرتون دایی همسرم.....🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 19076 بازدید | 310 پست
مطمئنی خسیس بوده نسبت به همسرش؟؟!! آخه اینکه چیزی از خساست تو وجودش نیست!!

خب برای زنش بوده ولی عجیبه برای ما نیست😞

آهای زندگی تو یه دل خوش به من بدهکاری😔😔💔💔 باردار نیستم،به یاد روزایی که باردار بودم و بچم نموند تیکر زدم دلم تنگ میشه واسه اون روزام😔😢
میدونم یعنی شوهر استارتر تنها خواهرزاده این داییه هست؟

نه عزیز بچه ی خواهر کوچیکه اس.همسرم پسردایی و پسرخاله هاش همه ۳۵ و ۴۰ ساله  اینطوران

آهای زندگی تو یه دل خوش به من بدهکاری😔😔💔💔 باردار نیستم،به یاد روزایی که باردار بودم و بچم نموند تیکر زدم دلم تنگ میشه واسه اون روزام😔😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه کابری بود قبلا فانتزی پیر مرد پولدار داشت لهنتی همیشه تاپیک میزد در مورد پیرمردای خوشتیپ و پولدار ...

قطعا من اون نیستم😂

قطعا من اون نیستم😂

آره باوا😃

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
2731
دختر تو خانواده همسرت نیست؟شاید دایی شوهرت دختر دوسته.شمارو مثله دخترش دوست داره

خواهرشوهرم هست😐

استارتر معمولا خیلی خوشگل و موشگلی که دایی شوهرت ازت خوشش اومده    

اره خوشگل هستم ولی خب بیشتر خوش برخورد و خوش صحبتم

چی بگم خیلی آزادی هرچند چش و دل اون سیره راستی مگ انقد خسیس نبوده واسه زنش،،،؟؟؟ چ معنی داره ...

خوب پول تو ایران ارزش نداره 😃😎😎 به دلار بخوای حساب کنی مناسب درمیاد نسبت به امریکا😎😎🤗

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
منم ۴۰ سالمه با خوندن این تاپیک خورد تو ذوقم خواهر 😢 دایی جان تازه اول چهل چلیشه 😅

من واقعا منظوری نداشتم.چون خودم ۲۴ سالمه ۴۰ ساله ها به نظرم بزرگ میان.وگرنه قصد جسارت نداشتم عزیزم

2740
استارتر  اگه خونه بگیری باهاش  یه روزی شوهرت نبود اوند پیشت  میخوای چکار کنی  ...

من اصلا مخالفم با این مسئله.هیچ وقت دوست نداشتم نه با فامیلای خودم و نه با فامیلای همسرم یه جا و حتی توی یه محله زندگی کنم.قطعا قبول نمیکنم

عزیزم من کار به بقیه دایی ها ندارم اما به دایی های این دوره همنمیشه اعنماد کرد من داییم از بچگی دست ...

😨😨😨😨😨😨😨😨😨دستمالی

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
تو یه کم بیشتر حرمت ها رو حفظ کن به مادرشوهرت و شوهرت هم بگو نگو منظور داره بگو من معذب میشم دایی ...

مادرشوهرم اینا میذارن پای اینکه سالها اونور زندگی کرده و خلق و خوی اونا رو گرفته.یعنی میگن بی منظور راحته.

زنم موردهای بسیاری بهشون پیشنهاد شده قبول نمیکنن

استارتر من بودم خودمو میزدم به خنگی که انگار هیچی متوجه نیستم.کارتشم برمیداشتم خرج میکردم با ماشینشم ...

ای واییی از دست تو مردم از خنده😂😂😂

دایی گرفتگی😂😂

استارتر عزیز خارج از شوخی من میگم: به حس‌ خودت شک نکن ما خانم‌ها خودمون‌ زود متوجه میشیم مشخصه با چی ...

برم جایی فرداش میاد حتما منو ببینه به بهونه اینکه دیروز نتونسته و اینکه بگم مریضم تا نبرتم دکتر یا کلیچیز میز نخره نیاره برام ول کن نیست

استارتر ماخانوما فرق بین رفتارای بی منظورو منظور دارو میفهمیم.الان شما با یه حرف میتونی بگی منظور داره یانداره؟اینم فقط خودت میتونب بکی نه ماها چون نه دیدیمش نه هیچی

شاید چون دیده خونواده همسرت بهتون نرسیدن و هنوز مستاجرین بااینکه شرایط کمک دارن این کارو میکنه

والا منم همینکارو میکردم😆😆 وای خدا چ حالی میدادا کارت بانکی پر پول ماشین خوشکل دور دور با دوستات ش ...

ای وای خدا من چی بگم به شماها.اتفاقا به دوستم میگفتم اونم همین پیشنهادو داد😂دارین وسوسه ام میکنین😆