2733
2734

امروز و روزهای پیش و سالهای زندگیم برخورد کردم به ادمایی ک خیلی دلم براشون سوخته

دردای زیادی داشتن تو زندگیشون و خیلی مظلوم بودن تو درداشون ولی بهم اثبات شد خدا کارش حرف نداره🙂❤️ واقعا حقشون بود حتی بیشترش سرشون بیاد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کمک کردن به بقیه یعنی کمک کردن به خودت حتی اگه اونا بد باشند

دعا کردن برای بقیه برای رفع شدن مشکلشون یا هرچی یعنی برای خودت صد برار بیشتر دعا کرده باشی

خوبی کردن به بقیه یعنی به خودت بیشتر خوبی کردی

مهربونه بودن با بقیه یعنی مهربون بودن با خودت 

اره بزرگترین تجربه منم همین بود خدا میدونه خودش

ینی هر کسی مشکلی تو زندگیش باشه حقشه؟ 

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بنداز                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️

ادمها ها باید تو یه سری شرایط باشن تا درسی که زندگی براشون در نظر گرفته رو یاد بگیرن پس دلسوزی اشتباهه خدا از همه ی ما دلسوز تره 

البته میشه در حقشون دعای خیر کرد

با درون خودت صلح کن ، جنگ در جهان پایان میپذیرد.
کمک کردن به بقیه یعنی کمک کردن به خودت حتی اگه اونا بد باشند دعا کردن برای بقیه برای رفع شدن مشکلشو ...

دقییقاااا

بخدا ادمایی ک دلاشون صافه زندگیاشون موفق ترن حتی اگ خیلیم اهل روزه نماز نباشن

ینی هر کسی مشکلی تو زندگیش باشه حقشه؟ 

بعضی مشکلاتو ما درست میکنیم واسه خودمون اون ربطی به خدا نداره ولی هرکی دلم واسه زندگیش سوخت یه جای دیگه بهم ثابت شده هرکاری کرده خودش کرده حالا میتونه دلیلش هرچیزی باشه دلش سنگ باشه ،حسود باشه،خسیس باشه و..

به دی ان ای باکتری و میتوکندی و کلروپلاست میگن دنای حلقوی🐳
2706