2752
2734
عنوان

به نظرتون دایی همسرم.....🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 19076 بازدید | 310 پست
گفته یه خونه دو طبقه میخواد بخره برای خودش و استاتر اینا 😁

میدونم یعنی شوهر استارتر تنها خواهرزاده این داییه هست؟

هیچ راهی برای نابود کردن خوشحالی بهتر از بدوش کشیدن بار غمهای قدیمی که وبال گردنتان شده وجود ندارد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عجیب ک این حسو شدهرت احساس نمیکنه 

حس میکنه اما میگه چون بچه نداره ما جای بچشیم.

آهای زندگی تو یه دل خوش به من بدهکاری😔😔💔💔 باردار نیستم،به یاد روزایی که باردار بودم و بچم نموند تیکر زدم دلم تنگ میشه واسه اون روزام😔😢

استارتر اول بگو چن سالته؟؟ بعدم ۴۰ ساله میگی پیره؟؟ تازه اوج جوونیشه....کلا ۴۰ ساله ها رو زدی داغون کردی😁😁

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)

کلا ی بار جلوش حرف بزن ک مثلا ی نفر چشم داشته ب کسی که متاهله و نظرتو بگو ک چقد زشته وخدایی نکرده اگ مردی ب شما چشم داشته باشه نظرتون چیه ک حساب کاربیاد دستش

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد

یه کابری بود قبلا فانتزی پیر مرد پولدار داشت لهنتی همیشه تاپیک میزد در مورد پیرمردای خوشتیپ و پولدار تنها که عاشقش میشدن😕

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
به نظر من براش زن بگیرید..مثلا بهش خانم برای ازدواج معرفی کن ببین چی میگه

معرفی کردن و اینکه قطعا ۱۲ ساله امریکاس اونجام کسیو داشته موقتا اما خب خیلی سخت پسنده و به قول خودش کسی به دلش نشسته تا حالا

آهای زندگی تو یه دل خوش به من بدهکاری😔😔💔💔 باردار نیستم،به یاد روزایی که باردار بودم و بچم نموند تیکر زدم دلم تنگ میشه واسه اون روزام😔😢

اقا من یه بار سال اول عروسی دایی شوهرم بهم 50 عیدی داد

هنوزم میگه حال میکنی چه دایی لارژی دارم 😕😒

خدایا از این دایی ها برسون .

به خدا که تو حال خوبه منی و حالی بهتر از کنار تو بودن سراغ ندارم😍❤
😂😂😂 اون یکی دایی شوهرم عمومه😂😂😂😂😂

انقد فک نکن خواهر مغزت رگ ب رگ شدا  

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد

کاری ندارم به بعضیا که مسخره میکنن ولی به نظر من رفتارش درست نیست اگه سنش بیشتر بود میشد بگی جای بچش هستید مثلا عموی شوهر من خیلی کمک میکرد ولی ۸۰ سالش بود درضمن قربوتت برم هم نداشتیم ..به نظرم میخواد تو رو وابسته خودش کنه به هیچ وجه هم خونه پیشش نگیر اگه یه روز شوهرت اینجا نبود اومد خونت چی 

2706