2733
2734
عنوان

به نظرتون دایی همسرم.....🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 19076 بازدید | 310 پست
من از توی صحبتای خانواده همسرم شنیدم‌که ۱۲ سال پیش ایشون همسرشو طلاق داده و دیگم ازدواج نکرده.چندوقت ...

چی بگم خیلی آزادی هرچند چش و دل اون سیره

راستی مگ انقد خسیس نبوده واسه زنش،،،؟؟؟

چ معنی داره تو ک عروس خواهرشی واست خسیس نباشه حتی کارتشم بهت بده!!!!

تیکر یک سالگی نفسم پسرمه😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پانی تو همون پانی قدیمی خودمونی ؟ منو‌میشناسی؟ 🤗

سلام

اره دیگه😁

اون شب حرف زدیم

من با اون دوستم که خارجه اشتباه گرفتمت تو هم با یه پانی دیگه😬

بعد فهمیدیم اونا نیستیم😂

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم چه ربطی به سن داره شما حجابتو رعایت کن اصلا گناه اخه دایی شوهر که محرم نیس با بلوز شلوار بی رو ...

من کلا همینجوریم. درسته انچنان حجاب نمیگیرم اما همیشه لباسای بلند و معقول میپوشم

آهای زندگی تو یه دل خوش به من بدهکاری😔😔💔💔 باردار نیستم،به یاد روزایی که باردار بودم و بچم نموند تیکر زدم دلم تنگ میشه واسه اون روزام😔😢
کاجه مگه داییه😂😂😂

آره 🤣🤣🤣کاج همسایه

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
اون وقت دایی شوهر من بابامه😑😂😂😂

عالی بود

به نام خداوند رنگین کمان                                  چنین گفت با ما،به روشن بیان                                     که فردای ایران ،بسی روشن است                                   به پاکی خونم ، به نامم کیان 🌈🌈                
استارتر دایی شوهرت زن نوموخاد؟    

میگه تا حالا کسیو پیدا نکرده به دلش بشینه😃

آهای زندگی تو یه دل خوش به من بدهکاری😔😔💔💔 باردار نیستم،به یاد روزایی که باردار بودم و بچم نموند تیکر زدم دلم تنگ میشه واسه اون روزام😔😢
2706