2737
2739
عنوان

واقعا نمیفهمم چرا بعضی خانما برای مادرشدن تا نزدیک مرگ حتی حاضرن برن

| مشاهده متن کامل بحث + 28246 بازدید | 1198 پست

یعنی چی ک تجربه نکردن؟

خب عزیزم یه چیزی داریم به اسم رویا در رویاشون وقتی مادر شدنو تصور میکنن حس خوبی بهشون میدع 

مثلا یه مدت خوااهر زادم به همه میگفت مامانم  وقتی بهم میگفت مامان بهترین حس بود برام و منم اگه نتونم مادر شم قطعا همه این راه ها رو میرم چون از دید من این بهترین دلیل برای زندگی کردن

مثلا شما بهترین تفریحتون سفر کردنه و حاضرین بحاطرش صب تا شب همش کار کنین ولی از نطرمن این کارا هیچ کار لذت بخشی نیس

سلام عزیز نه من کاربر خواهر هستم ( ثنا ) چقد راهنمای های خوبی کردی قبلا منو یادمه.... نه بی کارم و ...

سلام عزیزم چقدر خوب که مفید بوده برات 

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شماهنوزتوان درکشو پیدا نکردی

سوالم اینه بقیه چطور هنوز تجربه نکرده ، درکش کردن؟!

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2731
آقا یه سوال این جریان سایت طرفداری چیه؟؟؟  چند روزه افتاده تو دهن بچه های سایت  قبلن نش ...

ها اره برامنم خیلی سواله

آه از غمی که تازه شود باغمی دیگر 😭😭😭                                                             خدایا صبر بده به ما زمانی که لا نعلم الا خیرا  دیگر رو با بغض و گریه میشنویم،زمانی که دیگر ابراهیمی پشت سر نیست😭                                      تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

عزیزم این یکی از موهبت های الهیه

که به نظر من تا آدم به این درجه نرسیده نباید بچه دار شه

چون قدر و قیمتش رو نمیدونه من حتی از بچه متنفر بودم و تصمیم داشتم با یه مرد عقیم ازدواج کنم،اما بعد از ازدواج با شوهرم که عقیم نبود مثل روانی ها دعا میکردم یا خودم یا شوهرم نازا بشیم اما زد و من دیوونه نی نی شدم

باتمام وجود جای خالی یه نوزاد رو حس میکردم و از خواسته هام پشیمون

دم خدا هم گرم که همون ماه اول اقدام حامله شدم

الانم پسرم کنارم خوابه،بخاطرش جلوی همه دنیا میایستم

حاضر بودم بخاطرش هر دردی رو به جون بخرم

اینا ذاتیه

و من هیچوقت تا قبل از این احساس به حرف دیگران توجهی نداشتم که هی میگفتن بچه بیار دیر میشه

حتی شوهرم هم بچه میخواست گفتم من قراره نه ماه بچه رو حمل کنم،زایمان کنم،شیر بدم،بزرگش کنم،اینها هم سخته

پس بذار وقتی به عشق مادری رسیدم بچه دارشیم که سختی ها آسون شه برام

اون هم قبول کرد

البته الان برای بچه دوم اشتیاقی ندارم اما شوهرم کم کم فک کنم صداش در آد،آخه خودش و دوتا خواهراش همه شیر به شیر ان،و الان که بزرگ شدن خیلی خوبه و رابطشون عالیه ،میگه همین که از شیر گرفتی دوباره حامله شو

حرفام یادش رفته😤😭😭😭

قیافه همسرم وقتی اولین بار بهش گفتم حسود پلاستیکی😒😵😲(اینو هم از نی نی سایت یاد گرفتی؟؟؟؟نی نی ساااااااااااایت می کشمت😠😡😤)
مادر شدن بهترین حس دنیاس و روز تولد نوزاد بهترین و قشنگ ترین روز عمر یه مادره!من حاضرم تمام دردهای د ...

کسی که حامله شده طبیعیه این حس 

ولی کسی که هنوز حامله نیس چجوری حس مادرانه و عشق به موجودی که هنوز خلق نشده رو داره؟

من خودم میخوام چند ماه دیگه اقدام کنم فقط میخوام واسم روشن باشه .

به خیلی چیزا بستگی داره

به تحربیات دوره کودکیت

به اولویت هات

به طرز بزرگ شدن اداب ورسوم خانوادگی

و...

به هر حال انشاا... در بهترین زمان که خدا میدونه اتفاق بیفته

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
2740
خب همینه دیگه  یه عمر راحتی و آرامشتو خراب کنی که چی ؟ بچه که همیشه نوزاد و گوگولی نمیمونه ، ...

شیرین تر از اینکه بزرگ میشه میره مدرسه بزرگ شدنشو میبینی براش آرزو ها میکنی 

ازدواجش  شیرین ترین دغدغه اس اینا 

مامانم سر جهاز خریدن خیلی اذیت شد به مامانم گفتم ببخشید ک انقد اذیتت کردم مامانم گفت اذیت شدناش برام شیرین بود

نه ایشون منظورش خانوماییه که بچه دار نمیشن و هنوز بچه رو حس نمیکنن حس نمیکنن مادرن ولی باز حاضرن هرک ...

خوب به قول یه دوستی این حس یه غربزه هست خودش میاد سراغ آدم ...من پنج سال تقریبا دوس نداشتم همیشه شوهرم میگفت فلان سال بچه میاریم دو سال پیش یهو دو تامون احساس کردیم یه تنوع لازمه یا اصلا کمبود بچه احساس کردیم اقدام کردیم شد اما نموند باز سال بعدش اقدام کردم اما با مشکلات خیلی زیاد هنوز درگیرم اما شکر خدا ارزشش داره ...ایشالا این حس برای همه موقع درسش ایجاد بشه که بعدا حسرت نخورن ای کاش 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
شما اگه رقابتی بشه حاضری اگه دیدی خواهرات یا جاریات یا خواهر شوهرات و اقوامت بچه دارن و تو نداری راح ...

همه دارن اطرافیانم الان حتی دو سه تا بعضیاشون

اونایی ک بعد من ازدواج کردن و کوچکترن ....

فقط منم ندارم و یه دختردیگه تو فامیل ک اون حالا یابخاطر بحث مالیشه یا خاستن و نشده. رقابت تو بچه دارشدنو درک نمیکنم

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
کسی که حامله شده طبیعیه این حس  ولی کسی که هنوز حامله نیس چجوری حس مادرانه و عشق به موجودی که ...

من از اول همچین حسی رو داشتم!از اول بچه دوست داشتم!😊😊🤗🤗

میشه برا ارامشم و زندگیم یه صلوات بفرستین! ممنون
شما نه تنها نخوردین نون گندم ..حتی ندیدین دست مردم؟؟؟

خخخخ

انگار خیلیا اینجورین و سر همین میخان مادر بشن. اما من تقلیدکردن تو ذاتم نیس.انگار خودم باید حتما دلایلی پیداکنم واسه امورات زندگی

شما خودت چه قدر مادرت رو دوست داری

چه قدر دوست و غمخوارشی؟

چه قدر حس های قشنگ بینتونه

فکر کن که یه موجود از گوشت و تن تو که میشه همه کست

چه قدر میتونه خوشحال کننده هم باشه

مطمئنن سختی زیاد داره ولی خوشی ها و خوبی هاش میچربه

آه از غمی که تازه شود باغمی دیگر 😭😭😭                                                             خدایا صبر بده به ما زمانی که لا نعلم الا خیرا  دیگر رو با بغض و گریه میشنویم،زمانی که دیگر ابراهیمی پشت سر نیست😭                                      تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

من فکر میکنم بیشتر از اون غریزه و عشق مادری و .... خیلی از خانوما به خاطر چشم و هم چشمی میخوان باردار شن. 

وگرنه من میتونم حس مادریمو با گرفتن فرزند از بهزیستی ارضا کنم و تمام عشق و محبتمو به پاش بریزم.

نه فقط به خاطر اینکه جاریم حامله اس،خواهرم دوقلو داره، همسایمون ....

لطفا لایک نفرمایید.    با تشکر
2706