2703
2716

سقط، کورتاژ، تمام مدت آمپول زدن، غم و غصه، مدام ازمایش و تعویض دکتر، درد

گریه و خودخوری ....پس چرا اینا برای من پذیرفتنی و راحت نیست ؟

چرا من حتی از یه آمپول میترسم و بافکر به کمترین رنج و عذابی تو این راه، بیخیال این پروسه میشم ...

چطور میشه بعضیا برای یک اتفاقه نیفتاده، یه حس تجریه نشده، یه ناشناخته اینقدر اشتیاق دارن ...اگه دلیلشون اینه که میگن مادرشدن عالیه و بی نظیرترین حس، بعضیا چطور هنوز تجربه نکرده ، انقدر دنبالشن ... 

یعنی نمیفهمم من چطور میتونم کلی مشتاق و درتب و تاب و آرزومند و دیوانه حسی باشم که هنوز تجربش نکردم اصلا بدونم واقعا خوبه یا بد...

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

منم همینم 

حتی حاضر نیستم از تفریح و راحتی و خوابم بزنم واسه بچه ، چه برسه تحمل ویار و زایمان و این چیزا 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

و برای این اتفاق ناشناخته، این تجربه ی طعمش چشیده نشده،  خودمو حتی تاحد مرگ مورد رنج روحی یا جسمی قرار بدم...

!

من چرا نمیفهمم واقعا

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

منم از بچه دار شدن ميترسم جرعتشو ندارم

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️
2714

تمایل به مادر شدن یه غریزه ست یه حس ناخودآگاه برای تداوم گونه انسانی که بطور اتوماتیک در وجود همه آدما هست 

ولی بعضیا آگاهانه به این غریزه غلبه میکنن و این گرایش توشون کمتره یا نیست

خب علاقه شونه شما دنبال عشق و علاقه ت نمیری؟ 

اخه میگم مادری رو هنوز تجربه نکرده، ازکجا میدونن و میفهمن خیلی خوبه و عاشقش میشن که انقدر براش تقلا میکنن، بعضا حتی تا پای جون

و برای این اتفاق ناشناخته، این تجربه ی طعمش چشیده نشده،  خودمو حتی تاحد مرگ مورد رنج روحی یا جس ...

فعلا به بچه فکر نکن 

از دیگران شکایت نمی‌کنم..بلکه خودم را تغییر می‌دهمچرا که کفش پوشیدن راحت‌تر از فرش کردن دنیاست.
2706