2733
2734
عنوان

واقعا نمیفهمم چرا بعضی خانما برای مادرشدن تا نزدیک مرگ حتی حاضرن برن

| مشاهده متن کامل بحث + 28245 بازدید | 1198 پست
نه عزیزم اصلا اینجور که گفتی نیس  . من الانه خودمو میگم . دانشگامو رفتم . شغل خوب دارم . همسر و ...

عزیزم نظر شما کاملا درسته

ولی صحبت من در جواب استارتر بود که پرسید چرا تا پای جان تلاش میکنن براش؟! 

که من گفتم قطعا اشتباهه که جونتو به خطر بندازی و عقلانی نیست که بارها و بارها هورمون درمانی و جراحی و ... و عوارض وحشتناک بعدش رو داشته باشی برای بچه دار شدن، چون بچه فقط یکی از جنبه های زندگیه، نه همش... 

مگه آدمها همه ی چیزهای خوبو تجربه میکنن؟ همه ی لذت های دنیا رو استفاده میکنند که اگر از این یه لذت محروم باشن باید خودشونو بکشند؟!!!!..... 

حتی گاهی خانمها با داشتن یه بچه ی سالم، برای بچه ی دوم اینکارو میکنن چون تحت تاثیر اطرافیان یا فرهنگ غلط و چشم هم چشمی و ... یا بیکاری و بی هدفی هستند...

و بسیاری توضیحات دیگه که اصلا حوصله تایپشو ندارم، امیدوارم منظورمو رسونده باشم.

یکی از دلایل بچه نیاوردن من همینه . خانواده ام زور میکنن شیر بدم . من حالم بهم میخوره   ا ...

چون هنوز باردار نشدی اینجوری میگی ما همه اینارو تجربه کردیم من بچه م شیرخشکی شد وقتی میبینم زنی داره بچه شیر میده حسرت میخورم که نتونستم زیاد به بچه م شیر بدم یاد روزایی که شیر خودمو میخورد میوفتم دلم غنج میره رابطه بین مادر و فرزند یه چیز فرازمینی هست این فکرا با اومدن بچه کلا ازبین میره

آقاجون به خاطر بچه ها ظهور کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون هدف و تفکری ندارن، اصلا فکر نمی کنن... یعنی فقط به خاطر حرف مردم و رقابت با مردم بچه دار میشن (ت ...

عجب  یعنی یعنی من که خودم دکترم و هنسرم دکتره و به همه چی هم رسیدیم و الان دلمون ۴ تا بچه میخواد به خاطر بی هدفی و بی تفکریه!!!!!!!!!!!

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
عزیزم نظر شما کاملا درسته ولی صحبت من در جواب استارتر بود که پرسید چرا تا پای جان تلاش میکنن براش؟! ...

من به استارتر هم گفتم تا درد نازایی نکشی نمیفهمی یعنی چی اگر بچه خواستی و گفتن نازایی و گفتی چه بهتر و دوباره اومدی تاپیک زدی آره اما در غیر اینصورت قضاوت درست نیست. 

2731
قربونت . انشالا . ممنون از دعات . شمام انشالا فکر و دلت یکی شه و آرامشو اونجور که خودت دنبالشی بهش ب ...

انشالله خدا بهت یک عالمه نی نی بده و همچنین به دوست وکبل من که چند روز دیگه برای ۱۶ همین بار آی وی اف میکنه

اتفاقا تو همه تاپيك ها هم مدعي واقع گرايي هستيد دوست عزيز خودتون بارها در مورد عدم رابطه كامل صحبت ...

صحبت راجع به رابطه مربوط به قبل بوده

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
من با كلي القاب و الفاظ علمي خانوادگي و شغلي فقط وقتي بچه دارشدم فهميدم عشق يعني چي خوشبختي يعني چي ...

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
قربونت . انشالا . ممنون از دعات . شمام انشالا فکر و دلت یکی شه و آرامشو اونجور که خودت دنبالشی بهش ب ...

مرسی مهربون و همچنین

2740
چون هنوز باردار نشدی اینجوری میگی ما همه اینارو تجربه کردیم من بچه م شیرخشکی شد وقتی میبینم زنی داره ...

چه زیبا، نمیدونستم شیردادن هم برای بعضی زنها توام بالذت و عشقه،مرسی

فدات😘

سوالم اینه بقیه چطور هنوز تجربه نکرده ، درکش کردن؟!

حس حمایت گری شون زیاده ... یا به نوعی دویت دارن کم و کسری های زندگی حودشونو برای بچه شون اوکی کنن

من تا قبل از یه رشته سختی تو زندگیم شدیدا به بچه فکر میکردم ولی الان نه ... به نظرم به دنیا اوردنش کار عاقلا نیست ...

ولی اره منم این ادما رو درک نمیکنم 

از اون گذشته این دسته از ادما هم که بخاطر بچه طلاق میگیرن یا طلاق میدن هم درک نمیکنم

این بچه ی بی سرپرست و بد سرپرست ... حالا جالبه وقتی هم بهشون میگی جبهه میگیرن میگن میخایم از خون خودمون باشه ...

انگار حالا خون خودشون مقدسه ... 

بابا این همه بچه ... 

دزدی که به گاوصندوق میزنه بی شک از افراد خونه هست.

کلا بچه دار شدن شیرینه ... همه چیش 

ولی واقعیتش تو این وضع ... افتضاحه 

بحث فقط پوشک و شیرخشک و اینا نیست 

بحث آب منطقس ... روابط دیپلماتیک ... آینده نا معلوم ... زیرساخت های ویران شده ...

من وقتی بچه دار میشم که اون محیط ارزش زیستن داشته باشه 

دزدی که به گاوصندوق میزنه بی شک از افراد خونه هست.