2733
2739
عنوان

واقعا نمیفهمم چرا بعضی خانما برای مادرشدن تا نزدیک مرگ حتی حاضرن برن

| مشاهده متن کامل بحث + 28245 بازدید | 1198 پست
۳۴ سالم شد، ۸ سالم از تاهلم گذشت

من ۲۴ مجردم هستم ولی این حس دارم...هرکس ی زمانی حس مادر شدن میاد تو وجودش اون موقع دیگه از همه چی میگذری‌..مثلا من قبلا میگفتم عمرا طبیعی زایمان کنم درد بکشم یا مثلا بچه شیر بدم یا کلی حرف دیگه

اما الان میگم طبیعی زایمان میکنم که احتمال رفلاکس بچم کمتر باشه..شیر خودم میدم که بچم الرژی نگیره

اوووف اصلا بدرد چی میخوره مادر شدن . من که پدرم در آمد با یه بچه شیطون فوق العاده بی اشتها . اینکه میگم شیطون یعنی هر جا برم دوس دارم از دستش گریه کنم فقط 😥😣

کاربر قدیمی ام نمیدونم چرا ترکیدم😂😁 . تیکر تولد دوسالگی دخی نازم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه میگم مادری رو هنوز تجربه نکرده، ازکجا میدونن و میفهمن خیلی خوبه و عاشقش میشن که انقدر براش تقلا ...

میدونی با اینکه مادری رو تجربه نکرده 

ولی وقتی میبینه بچه ای ماملنش رو صدا میکنه و میبوسدش

یا دست پدر و مادرش رو گرفته با صدای بلند مسخنده و تاتی تاتی راه میره

میره لباسای بچه گونه میبینه و دلش غنج میره

و خیلی چیزای دیگه

رنج مادر نبودن رو میکشه

اگه عشق مادری رو درک نکنه رنج مادر نبودن رو درک میکنه

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

میشه بگین چرا متاهل شدین در صورتی که قبلا حس متاهل بودن رو درک نکرده و نچشیده ؟ ؟؟؟؟

خیلی ها همون متاهل بودن رو مثل بچه دار شدن که شما صحبتش  رو میکنی قبول ندارن و کلا مجرد میمونن پس .....

بلاخره منم بعد هفت سال مامان شدم.خدایا خودت نی نیمو  حفظ کن صحیح و سالم بیاد بغلم ..ان  شاءالله  روزی همه منتظرا....منتظرا ناامید نباشید فقط من یک درصد هم فکر نمیکردم باردار بشم ولی بلطف خدا شدم😍❤
2731

خواهرشوهرم از همون دوران عقدش که متوجه بیماری شوهرش شد تا به این لحظه که  حدود پونزده سالی میگذره از ازدواجش همش دنبال دوا و درم ،از مراکز نازایی تهران بگیر تا شهرهای معروف دیگه ،چندی بار ای وی اف و ....

عوارضش طوری میشد که دست و پاهاش ورم میکرد و ...اما ناامید نشده .باز هم قراره بره این سری فک کنم صارم .به گفته خودش اسپرم شوهرش در حد صفر ...حاضر هم نیستن از جایی بچه بگیرن ،کلی هم هزینه میدن.الان دیگه خودشم بنده خدا خیره تخمکش خیلی کمه

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
منم همینم  حتی حاضر نیستم از تفریح و راحتی و خوابم بزنم واسه بچه ، چه برسه تحمل ویار و زایمان ...

منم یکجورایی شاید ب این بخش فکر میکنم،  ، اما اونیم که گفتم برام سواله

اخه فقط بحث زدن از تفریح و اسایش نیس... یه دغدغه و بار جاودانیه رو دوش آدم. استرس همیشگی. اصلا چرا باید آدم جدیدی رو ب این دنیا بیاریم؟ باخودم میگم مگه بچه من قراره کی بشه یا چی، قطعا هرکار کنم باز بهتر ازون تو دنیا هس،بچه های بهتر ، پس چه لزومی داره اون حتما بیاد

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

من بچه اولمو ۳۲ سالگی ناخواسته باردار شدم آوردم

دومی رو دو سال بعد آوردم چون با تک فرزندی مخالفم

هنوز نفهمیدم چرا کسی می‌خواد مادر شه 😆 اگه ناخواسته باردار نمی‌شدم مطمئنم هرگز اقدام نمیکردم 

2740

عزیزم وقتی گفته وقت بچه دار شدنت نرسیده منظور به سن و سال و زمان ازدواجتون که نیس به اون درک از اینکه نیاز داری یه بچه داشته باشی یا خیر

خداوندا دخترم سالم و صالح باشه در پناهت.همه منتظرا زودی نی نی دار شن الهی.
شاغل هستی

سلام عزیز نه من کاربر خواهر هستم ( ثنا ) چقد راهنمای های خوبی کردی قبلا منو یادمه....

نه بی کارم و تنهای تنها. اما باز این افکار باهامه

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

آقا یه سوال

این جریان سایت طرفداری چیه؟؟؟ 

چند روزه افتاده تو دهن بچه های سایت 

قبلن نشنیده بودم

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
آدم وقتی تصمیم میگیره مادر بشه میدونه مشکلات هست من خودم اقدام کردم همه چی خوب بود بعد دو ماه ویار ش ...

نه ایشون منظورش خانوماییه که بچه دار نمیشن و هنوز بچه رو حس نمیکنن حس نمیکنن مادرن ولی باز حاضرن هرکاری بکنن که باردار شن  حتی تاپای جونشون بااینکه هنوز حس مادری و ندارن

به نظرم یه غریزست که توی بعضی ها قویتره 

مثلاً من وقتی 17 سالم بود بعد از 5 ماه از متاهل بودنم اقدام کردم و بچه دار شدم و ویار و بارداری و سختی ای حس نکردم و با لذت و خوشحالی همه چیز رو تجربه کردم و راضی ام 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
تمایل به مادر شدن یه غریزه ست یه حس ناخودآگاه برای تداوم گونه انسانی که بطور اتوماتیک در وجود همه&nb ...

شاید

منم یکجورایی شاید ب این بخش فکر میکنم،  ، اما اونیم که گفتم برام سواله اخه فقط بحث زدن از تفری ...

خب همینه دیگه 

یه عمر راحتی و آرامشتو خراب کنی که چی ؟

بچه که همیشه نوزاد و گوگولی نمیمونه ، بزرگ میشه و دغدغه هاش بیشتر و بزرگتر 

به احساس بقیه کاری ندارم ، ولی خودم حس مادری ندارم 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2706