2733
2734
عنوان

واقعا نمیفهمم چرا بعضی خانما برای مادرشدن تا نزدیک مرگ حتی حاضرن برن

| مشاهده متن کامل بحث + 28244 بازدید | 1198 پست
شماها هنوز موقع بچه دار شدنتون نرسیده...وقتی برسه این حس میاد....

۳۴ سالم شد، ۸ سالم از تاهلم گذشت

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همیشه این سوالو دارم.هنوز که مادر نشدن که حس مادری داشته باشن پس چطوریه؟!

اره منن

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

آدم وقتی تصمیم میگیره مادر بشه میدونه مشکلات هست من خودم اقدام کردم همه چی خوب بود بعد دو ماه ویار شروع شد اون گذروندم لکه بینی بعد اون عمل شدم بعدش،استراحت مطلق همین جور اذیت بودم واقعا داشتم جا میزدم تا اینکه نی نی حس میکنی دیگه یادت میره چقد سخت بوده....تازه دو تا سقط داشتم ....اما واقعا به جایی آدم لازم داره از خودش بگذره یه زندگی یه یکی دیگه بده و یکی دنیا بیاره که از خودته...ایشالا برا همه پیش بیاد و راحت بگذرونن

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
2728
اخه میگم مادری رو هنوز تجربه نکرده، ازکجا میدونن و میفهمن خیلی خوبه و عاشقش میشن که انقدر براش تقلا ...

ببین این حسیه که خودش میاد سراغت باعث میشه به بچه فکر کنی اگه این حس تو وجودت بیدار بشه نمیتونی جلوشو بگیری شما هم اگه همچین حسی نداری بخاطر اینه که وقتش نرسیده هنوز 

من به بزرگی خدا ایمان دارم  اون همیشه کنارمه هیچ وقت منو تنها نذاشته... ازش ممنونم🧡
اخه میگم مادری رو هنوز تجربه نکرده، ازکجا میدونن و میفهمن خیلی خوبه و عاشقش میشن که انقدر براش تقلا ...

یه نفر که برای کنکور و رفتن به دانشگاه یا پزشگی هم تقلا میکنه همینه دیگه..اونام که قبلا تحربشو نداشتن.آینده نگرن عزیز

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2738

مادر شدن بهترین حس دنیاس و روز تولد نوزاد بهترین و قشنگ ترین روز عمر یه مادره!من حاضرم تمام دردهای دنیارو تحمل کنم اما بچم سالم به دنیا بیاد و چیزیش نشه

میشه برا ارامشم و زندگیم یه صلوات بفرستین! ممنون

حالا چرا ناراحتی که بعضیا دوست دارن مادر بشن؟

شما بلاخره تو زندگیت چیزی بوده که ذوق رسیدن بهشو داشتی که قبلش هم تجربه نکردی. 

ولی وقتی به هدفت رسیدی و تجربش کردی برای دوباره رسیدن اون ذوق اولی رو نداری. 

و برای این اتفاق ناشناخته، این تجربه ی طعمش چشیده نشده،  خودمو حتی تاحد مرگ مورد رنج روحی یا جس ...

عزیزم چون ناشناختس و جدیده یکی از دلایلی هس ک خیلیا هیحان دارن و دویس دارن تجربش کنن

استارتر این سوال منم هست،هیچوقت درک نکردم،تازه تو حالت عادیش عیبی نداره،بعضیا تو اوج اختلاف با شوهرشون میخان بچه دار شن یا بعضیا نون شب ندارن بخورن ولی حتما بچه میخان،نمیگم فقر بده،ولی باید یه حداقل امکاناتی واسه اون طفلی که قراره بیاد فراهم باشه اخه

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
2706