2733
2739
چرا دست و پاهشو خیلی زیاد تکون میده خیلی زیاد میخنده ولی نمیتونه بشینه چیزی و با دستاش بگیره بیشترم ...

سلام

دختر من هم همین وضعیت رو داده ، دکتر نوتروپیل داده بهش ، میشه راهنماییم کنید خوبه براش بهش بدم یا نه ، خیلی نگران حال دختر گلتونم خوبن انشاالله که ؟؟ 

از حال دخترتون خبر بدید ممنون میشم

خیلی حالم بده پست شما را تا صبح خواندم و نخوابیدم

دلم میخواد یه نفر پیدا بشه بیاد بگه بچه منم اینجوری بوده و الان خوبه خوب شده و هیچ فرقی با بچه های م ...

عزیزم بچه ات خوب شد منم منتظرم کسی پیدا بشه بهم بگه بچه اش همینطوری بوده خوب شده چون منم چهار سال با بچه ام درگیرم نه راه می ره نه حرف میزنه  ذهنش هم خیلی عقب

میشه لطفا جواب بدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سوگند جان ، تاپیکت را که خوندم ناراحت شدم و از خدا شفای بچه ات را خواستم. و الان چند سالی از پیامت م ...

عزیزم بوتاکس تزریق کردن برا بچه ات بهتر شد بچه منم شرایط بچه شمارو داره ۴سالشه هنوز راه نمی ره خیلی عقب با بوتاکس خوب میشه به من دکترا تا حالا نگفتن اینو

2742

سلام سوگند جون چی شد دخترت الان چند ماهشه من وسرم و ده ماهگی بردم ولی واسش ام‌ار ای ننوشت شربت پیراستام داد با ازمایش امینو اسید که خوب بود 

ولی گفت باید ببری کار درمانی الان یکسالشه ولی نمیتونه چهار دست و‌پا بره میشه شماره تو بدی 

عزیزم بچه ات خوب شد منم منتظرم کسی پیدا بشه بهم بگه بچه اش همینطوری بوده خوب شده چون منم چهار سال با ...

سلان شمابچتون راه رفت؟بچم 4سالشه راه نمیره گفتن سی پی خفیفه توروخدابگیدچیکارکردید شماراه رفت من کاردرمانی هم میبرم فایده نداره

2740
سلام سوگند جون چی شد دخترت الان چند ماهشه من وسرم و ده ماهگی بردم ولی واسش ام‌ار ای ننوشت شربت پیراس ...

سلام شماچیکارکردید بچتون راه رفت بچم 4سالشه کاردرمانی هم بردم فایده داره دکتر سی پی خفیف تشخیص داده تو روخدابگیدچیکارکردید پیش کدوم دکتربردید؟

سلام دختر من هم همین وضعیت رو داده ، دکتر نوتروپیل داده بهش ، میشه راهنماییم کنید خوبه براش بهش بدم ...

سلام شماچیکارکردید بچتون راه رفت بچم 4سالشه کاردرمانی هم بردم فایده داره دکتر سی پی خفیف تشخیص داده تو روخدابگیدچیکارکردید پیش کدوم دکتربردید؟

دوستای گلم استرس و بزارید کنار تمام سعی تونو بککنید هرموقع خواستید غصه بخورید شیطون و لعنتو کنید بل ...

سلان شمابچتون راه رفت؟بچم 4سالشه راه نمیره گفتن سی پی خفیفه توروخدابگیدچیکارکردید شماراه رفت من کارد ...

سلام عزیزم نه فعلا راه نمیره ولی میگیره از جایی بلند میشه یا وقتی خودم دستاشو میگیرم چند قدم راه میاد وگرنه خودش نمیتونه بایسته رو پاش .کاردرمانی فقط چند ماه بردم دیگه تاثیری نداشت نبردم .دیگه با مشکلش کنار اومدم .فقط راه رفتنش که نیست .غذا نمیتونه بخوره .حرف نمیزنه .مشکل ذهنی هم داره ۶سالشه ولی مثل یه بچه  دو ساله اس

سوگندجون برای دخترگلت از صمیم قلبم دعا میکنم که به زودی خوب بشه.پسرمنم مشکل بیش فعالی و کمبود تمرکز ...

سلام عزیزم میتونی شماره وادرسش برام بفرستی تروخدا دکترخوبیه منم پسرم دستگاه شنت داره توسرش الان گفتن کیست داره داخل بطن سرش ،خیلی نگرانم

سلام عزیزم نه فعلا راه نمیره ولی میگیره از جایی بلند میشه یا وقتی خودم دستاشو میگیرم چند قدم راه میا ...

انشا..خداخودش کمک میکنه خدا ارحم الراحمین 

مشکلش چی بود ؟ بچه ما4سالشه چندبارتشنج کرد دکتر سی پی خفیف تشخیص داد یکساله کاردرمانی میبرم تاثیری نداشت دکتر سلولایزن داده نمیدونم تاثیرمیزتره یانه 

بچه ما ازدیواربگیره راه میره ولی تنهایی نمیتونه بچه شما چجوربه گفتین تاثیرنکروه ناامیدشدم

سلام.مامانا خوبی سوگند جون دختر گلت خوبه متاسفانه نتونستم پیغاما رو بخونم فقط اومدم یه شرح حال از دخ ...

سلام ببخشید شمابچتون راه رفت؟بچم 4سالشه راه نمیره 6ماهگی چندبارتشنج کرد ازدیوارمیگیره ولی خودش تنهایی نمیتونه یکساله کاردرمانی میبریم تاثیرنداره برلی شماراه رفت؟چه دارویی بهش دادید توروخدااگه میامم رومیخونبدجواب بدبد

2706