2733
2734

من خودم چیدم و شوهرم

❤️🌱😇ایمان دارم به دست خدا که دستهام رو محکم گرفته و باعث تک تک موفقیت هامه✨اتفاق های خوب همیشه بودن و هستن فقط کافیه ایمان قوی داشته باشین🌕🙏🏻 یه جایی میفهمی که باید سبز باشی تا جوانه بزنی...🌱و من سبز هستم😊🌿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

من که خودم با مادرم چیدم 

خیلی راحت بودم

وسایلامو جایی که دلم میخواست چیدم

خودم همشون رو آنباکس کردم

حس و حال خوبی بود

میشه از ته دلتون دعا کنید مامان بشم؟میگن دعا در حق همدیگر زود پذیرفته میشه.اسمم فاطمه هستش،منو تو دعاهاتون یادتون نره1401/12/16

بستگی به خودتون داره .من مقع جهازچیدن ،مامان وبابام وخاله هاوعمه هاوزندایی هابودن 

۳روزه خونم چیده شد .خودم ماه عسل بودم ووقتی خونه رودیدم خیلی خوشحال شدم 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

قدیم تر ها فامیل عروس مثل خواهر، مادر،خاله،عمه اینا میومدن کمک عروس خونه میچیدن

فامیل داماد بهشون نهار یا شام میدادن

الان خود عروس،و مادرش و داماد

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 

معمولا با فامیل عروس و عروس میچینن 

من خودم عمم دختر خالم زنعموم مادرشوهرم و یکی از دوستای خانوادگیمون خونرو چیدیم البته نمیشه گف اونا چیدن ظرفارو برام شستن خشک کردن تو کابینتام و تمیز کردن و بیشتر و من چیدم

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2706