2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
به امید خدا که چیز خاصی نیست ، توکل کن به خدا ، خودش درد رو میده درمانش رو هم میده ، یک عالمه انرژی مثبت برات میخوام ، خدا هر لحظه با توست پس هیچ چیزی برای ترس وجود نداره ، محکم و امیدوار پیش برو ، از دکترهای دیگه هم مشاوره بگیر
سوگند جون منم مث تو دلم خونه ایشالله فردا فردا خبرای خوشی داشته باشی
من کاملا حالتو می فهمم. و حستو کاملا درک میکنم منم بچم مشکل داره البته نه مغزی. ولی میفهمم که چه حسیه که پاره تن آدم مشکل داشته. باشه
منم بچه چار ماهه رو بردم ام آر آی.میدونم که امروز چه روز سختی داشتی
خدا هیچ مادری رو سرگردون نکنه
ولی عزیزم یه سوال.....چطور زودتر متوجه نشدید و پیگیری نکردید....

واسه شفای همه نی نی کوچولوهای نی نی سایت صلوات
سلام من دیروز دخترم بردم ام ار ای و امروز نوبت دکتر داره که جوابشو نشون بدم ولی میدونم که با دیدن ام ار ای هم دکتر چیزی نداره به من بگه

آرشاویرجون با همه وجودم برای نی نیت دعا میکنم که زودتر خوب بشه

اینقدر غصه خوردم و غذا نخوردم که شیرمم داره خشک میشه
عزیزم من با بچه های cp سر و کار ندارم ولی بنا به دلایلی حدود یکسالی تقریبا هر روز این بچه ها رو میدیدم و از پیشرفتها و کارهاشون باخبر بودم.متاسفانه شماره تماسی از مامانهاشون ندارم که بهت بدم و از نگرانی درت بیارم ولی باور کن پیشرفت و بهبودیشون خیلی خوب بود...فقط در موارد cp شدید مشکلات باقی هستند ولی اونها هم با کاردرمانی خیلی خوب میشند و بستگی به شرایط داره من تحصیلات و زمینه شغلیم این نیست بنابراین نمیتونم اظهار نظر قطعی بکنم ولی در موارد خفیف تر به درمان خیلی جواب میدند جوریکه شاید شما نتونی تشخیص بدی این بچه مریضه... اگر نیاز به کاردرمانی داشتید و در تهران هستید به من ایمیل بزنید از طریق همین نینی سایت شاید بتونم کمکتون کنم ... و در ضمن تقویت این بچه به بهیودش کمک میکنه پس نهایت سعیتون رو در تقویت خودتون بکنید... یک راه دشوار پیش رو دارید و باید یک مادر قوی باشید... و من مطمئنم با کمک شما این دختر زیبا سالم خواهد شد... من برات خیلی خیلی دعا میکنم و برای گل زیبات هم همینطور...
2706