2733
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1953471 بازدید | 86126 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب از دیروز هم بگم که هیچچچچ کار نکردم 😐

از صبح یکم دور خودم چرخیدم 

ظهر رفتم خونه مامانم، داداشم دیسک  عمل کرده و دوران نقاهت اومده اونجا، من رفتم عیادت 

بعد هم همسرم اومدن دنبالم و رفتیم یکم خرید سوپری، 

ثنا برای دومین بار امسال روزه گرفته بود افطار پرسیدم چی دوست داری گفت مرغ سوخاری، ساعت هم 7 بود،. دیگه سرعتی مرغ سوخاری درست کردم با سیب زمینی سرخ کرده و کنسرو نخود سبز که ثنا عاشقشه، 

بعد هم یک سری ظرف گذاشتم ماشین و اعمال شبهای قدر و تمام 

رقص و جولان بر سر میدان کنند، رقص اندر خون خود مردان کنند. 🇮🇷 چون رهند از دست خود دستی زنند، چون جهند از نقص خود رقصی کنند

عکس فرشته هام رو دلم نیومد نزارم 😍😍

ثنا و محمد در حال اعمال شب قدر

رقص و جولان بر سر میدان کنند، رقص اندر خون خود مردان کنند. 🇮🇷 چون رهند از دست خود دستی زنند، چون جهند از نقص خود رقصی کنند
2742
الهی بگردم. چه صحنه زیبایی😍😍😍😍 یه ماچ آبدار از جفتشون بکن.  منکه دلم ضعف رفت.

قربونت چشم 

خودمم غش و ضعف رفتم براشون 

عکس فرشته هام رو دلم نیومد نزارم 😍😍 ثنا و محمد در حال اعمال شب قدر

ای جانم ، هزار ماشاالله 😍 خدا برات حفظشون کنه عزیزدلم 

خیلی عکس زیبا و لذت بخشی بود 🥰😘

" اللهم عجل لولیک الفرج " 
عالی بوود فاطمه جون💐 بالاخره تونستم پست بزارم و خوشحالم چند روز بود من فقط لایک میکردم و نمیشد این ...

فدات عزیزم 

خداروشکر خوب شده پست گذاشتنت 

آره فکر خوبیه 

" اللهم عجل لولیک الفرج " 
2740
عکس فرشته هام رو دلم نیومد نزارم 😍😍 ثنا و محمد در حال اعمال شب قدر

😍😍😍وای چه عکس احساسی ، خیلی بهم حس خوب داد ، ماشالله 💚

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
ای جانم ، هزار ماشاالله 😍 خدا برات حفظشون کنه عزیزدلم  خیلی عکس زیبا و لذت بخشی بود 🥰😘

ممنون 🌹🌹🌹

وای خدا جونم😍😍😍😍 از طرف من حسابی ببوسشون😘😘😘😘😘😘

قربونت چشم 🌹🌹🌹🌹

😍😍😍وای چه عکس احساسی ، خیلی بهم حس خوب داد ، ماشالله 💚

خداروشکر ممنون 🌹🌹🌹🌹

نوش جان دلمه ها  شما دلمه رو چجوری درست میکنید، ما خودمون با نمک میخوریم، البته با نون و ماست ...

قربونت.

ما ملس میخوریم. تو ابش شیره یا شکر میریزم و یکم, خیلی کم هم ابغوره. تو مواد داخلش هم زرشک میزنم که با اون شیرینی شیره اش متعادل بشه و طعمش ملس بشه.

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید /  تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز
2706