2733
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1961020 بازدید | 86326 پست

برنامه ی امروز من 

روزه ام پس مهم رو مینویسم و انجام میدم 

درست کردن نهار پسرم

جمع کردن ظرف های ابچکون 

تمیز کردن اتاق خوابم 

تمیز کردن حموم

جاروبرقی تمام اتاق ها الان ۳ روز شده ی تو برنامم انجام نمیدم 

شستن ظرف های سحر و نهار

نماز

دو صفحه قران

یوگا

قدرتی شکم

چرت بعد از ظهر 

درست کردن افطار 

شستن ظرف های افطار 

نماز 

کار کردن با پسرم 

تمیز کردن گاز 

دستمال کشیدن آشپزخونه 

خالی کردن سطل زباله

زبان حتما حتما حتما نیم ساعت 

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر منم این طوری بود دقیقا یک سالگیو رد کرد شروع شد، علائم بیش فعالیه  ،  چهار سالش شد و ا ...

چهار سالگی ببرم یا الان؟

.فقط یک زن می تواند آشپزی کند، در عین حال هم عاشق باشد،هم دلتنگ بشود،هم کتاب بخواند،هم گریه کند و هم انگار که اصلا هیچ اتفاقی نیفتاده است.
خیلی ممنونم ارتین مهربونم ن من اگزما دارم نمیدونم دقیق این پماد چیه باز حالا اگه زحمتی نیست برات عک ...

مهتاب جون عکسش رو گذاشتم واسه تپلو 

راستی گفتی اگزما من بعد از اینکه گچ دستم رو باز کردم پوستم فوق‌العاده نازک شده بود و زخم از اون به بعد همش قرمز میشد و میخارید انگار که اصلا لایه رویی پوست نداشتم خیلی طول کشید و رفع نشد و حتی دست دیگم هم مبتلا شد دکتر رفتم گفت اگزما صابون گلیسیرین بهم داد و چندتا کرم و قرص های آرام بخش که اصلا نمیتونستم بخورم چون توهمات می‌آمد سراغم اما صابون و پماد ها رو استفاده کردم نتیجه نداشت البته خوب صابون بهتراز هر شوینده ای بود کمتر پوستم میسوخت 

خلاصه تهش به یه کرم رسیدم کرم اقاقیا دکتر.... یادم نمیاد گیاهیه الان سرچ میکنم اگه عکسش رو پیدا کردم میذارم خلاصه یک ماه مصرف کردم خداروشکر خوب شد دستام 

به آرزوهام قول رسیدن دادم.😄 من لایق بهترینام😄
2731
قربونت  ترفند نداره که، ماسوره '2d برای رز و ماسوره برگ برای برگش  برای رز کلیپ آموزشی ه ...

ممنون از توضيحت

من نميدونستم اينا با ماسوره ست همش فك ميكردم چطورى ميشه 😊

زندگى شايد آن لبخندى ست كه دريغش كرديم...
۴ سالگی یا نزدیک چهار ،الان برا تشخیص زود

آخه سری قبل که از شما علائم بیش فعالی رو پرسیدم گفتین پسرتون نمی تونن شعر حفظ کنند ولی پسر من حفظ میکنه

.فقط یک زن می تواند آشپزی کند، در عین حال هم عاشق باشد،هم دلتنگ بشود،هم کتاب بخواند،هم گریه کند و هم انگار که اصلا هیچ اتفاقی نیفتاده است.
آخه سری قبل که از شما علائم بیش فعالی رو پرسیدم گفتین پسرتون نمی تونن شعر حفظ کنند ولی پسر من حفظ می ...

این علایم پسر من بودبچه با بچه فرق میکنه 

بیش فعالی عدم توجه و تمرکزبرا پسرم،

چند نوع بیش فعالی داریم ،تکانشی ، ساده ، همراه با عدم تمرکز ، همراه با اسپرگر......

بعضی ها تمرکزشون خوبه 

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
این علایم پسر من بودبچه با بچه فرق میکنه  بیش فعالی عدم توجه و تمرکزبرا پسرم، چند نوع بیش فعا ...

پسرمنم ۱۵ ماهگی تمام رنگا رو بلد بود ، فقط فوق العاده شیطون بود 

گفتم که زمینش ، شایدم نباشه ، هر چی سنش بالاتر بره نشانه ها بارزتر میسن

این علایم پسر من بودبچه با بچه فرق میکنه  بیش فعالی عدم توجه و تمرکزبرا پسرم، چند نوع بیش فعا ...

پیش چه دکتری بردی عزیزم? کودکان یا مغز و اعصاب?

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید /  تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز
پیش چه دکتری بردی عزیزم? کودکان یا مغز و اعصاب?

مغز و اعصاب کودکان 

هر کدوم بشه فرقی نداره

من اول بردم روانشناس کودک، تشخیص که داد بردم روانپزشک کودک ، بعد بردم مغز و اعصاب کودکان

فقط باید تو کارش بهترین باشه چون روان و اعصاب داروهاش حساس و مهم ان .دوزها .... البته برای بار اول مهم نیست چون نشانه ها بارزن یه روان پزشکم تشخیص میده

مهتاب جون عکسش رو گذاشتم واسه تپلو  راستی گفتی اگزما من بعد از اینکه گچ دستم رو باز کردم پوستم ...

ممنونم ارتین جان 

پماد اقاقیا هم باید سرچ کنم ببینم چی میشه

بازم ممنونم خانوم مهربون😘

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲