2752
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1961020 بازدید | 86326 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان عزیزطاعاتتون قبول انشالاخداوندبهترین تقدیررابراتون نوشته باشه وهرچه زودترشراین ویروس راا ...

آخ که چقدر لذت بخشه گزارشات دوست عزیز 🥰

سیاهدانه تو شیربرنجم نمی دونستم 👌

" اللهم عجل لولیک الفرج " 
اینو خودمم توش موندم. بیشتر وقتا یسره ۴ رکعت میخونم.اینم عکس از مفاتیح

ملودی جان تا جایی که من میدونم نماز مستحبی بیشتر از دو رکعت پشت سر هم نباید باشه، و معمولا بعد هر دو رکعت سلام داره

رقص و جولان بر سر میدان کنند، رقص اندر خون خود مردان کنند. 🇮🇷 چون رهند از دست خود دستی زنند، چون جهند از نقص خود رقصی کنند
2731
@sh_saadat   شهرزاد جان. من دهین نجفی دیشب درست کردم خیلی خوشمزه بود.فقط شکر خیلی کم و بیشتر ...

قربونت نوش جان 

به نظر منم خیلی خوبه 

برای مادرشوهرم فرستادم خیلی خوششون اومد، پارسا رفته بوده پایین میخواسته بخوره، بهش گفتن اینا سهم ماست نخور برو خونه خودتون بخور 🤣🤣🤣 

بعدم به من گفتن بیا کاسبی راه بنداز اینا از هر چی شکلات خوشمزه تره 😎

رقص و جولان بر سر میدان کنند، رقص اندر خون خود مردان کنند. 🇮🇷 چون رهند از دست خود دستی زنند، چون جهند از نقص خود رقصی کنند
وای دختر عجب حلوایی... چه کردی 😍. چه تزیینی. من نهایت هنرم تو تزیین حلوا اینه که پودر نارگیل و پسته ...

ممنون 

این مدل تزئین هم راحته و هم سریع هم خوشگل، پیشنهاد میدم امتحان کنید، حالا رز هم نزدید، با شکوفه های مختلف هم خوشگل میشه و راحته

سلام.سلام گل خانومها. ممنون از همگی دوستان که برام دعا کردن😍😘  من حتما دعا میکنم واسه هر کس ...

نوش جان دلمه ها 

شما دلمه رو چجوری درست میکنید، ما خودمون با نمک میخوریم، البته با نون و ماست به عنوان چاشنی 

خانواده همسرم توش آلو میزنن و با شیره میپزن و شیرین به عنوان دسر، مثل کوکو شیرین میخورن 

واااييييىىىى عجب تزئينى😍 بايد ترفندشو بهمون ياد بدى😉 راستى دهين چيه؟ من اولين باره ميشنوم

قربونت 

ترفند نداره که، ماسوره '2d برای رز و ماسوره برگ برای برگش 

برای رز کلیپ آموزشی هست با ماسوره دو دی یا همون شکوفه باید حین بیرون اومدن مواد دستت رو بچرخونی رز میشه 

برای برگ هم ماسوره مخصوص داره فقط باید وقتی میزنی یکم دستت رو جلو و عقب کنی که اون خطهای رو برگ بیفته 

نمیدونم چجوری توضیح بدم😅 اما کلیپ هاش هست احتمالا 

دهین هم یک سوغات به شدت جذابه نجفه، من از دستور سرآشپز پاپیون درست کردم، پیشنهاد میکنم امتحان کنی 

سلام به همگی امیدوارم حال دلتون خوب باشه دوستای گلم. طاعات وعباداتتون قبول باشه. ببخشین این چندرو ...

قربونت چشم 

ممنون به فکر بودی 🌹🌹

آفرین کدبانو منم عاشق دلمه برگم اما همسرم کلا با دلمه و کوفته قهره. اما امسال در راستای اهمیت قائل ...

من نیز هم، و همسرم نیز مثل همسر شما 😐

سلام. طاعات و عباداتتون قبول باشه.  ساعت 8 و نیم بیدار شدم.  یکی از اتاق هارو مرتب کردم ...

زهرا جون ببعی رو میدونی چند خریدن؟ 

من تو دیوار اونروز نگاه میکردم 600 زده بود یکی 

البته بگم فقط خوشم میاد، احتمال خریدنش خییللییی کمه

😅😂😂  فدای تو عزیزم !!  آره همون  همراهه !!!  😅 شما چرا نمیای تو وات ؟؟  ...

منم دلم تنگ شده از بس نیستید همه 😢

خب قرار شد اینجا بمونه مثل قبل، اونجا هم اضافه بر این باشه، نکه اینجا رو ول کنید 

من نمیتونم متاسفانه، 😢

یه راهیار گرامی یه لیوان آبجوش بیاره لطفا !! 😅 دوستان من دارم اینا رو برا خودم  مین ...

عالی بوود فاطمه جون💐

بالاخره تونستم پست بزارم و خوشحالم چند روز بود من فقط لایک میکردم و نمیشد اینجا پست گذاشت 😄

به نظر من هر هفته یه چالش بزاریم و تا اخر هفته اونو انجام بدیم تا بهش عادت کنیم و تو برنامه مون باشه البته دوست جونیا دیگه هم نظرشون را بگند

قهرمان خودت باش