2733
2734
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386745 بازدید | 68434 پست

من 20دقیقه رقصیدم،نیم ساعتم حلقه زدم،منتظرم پسرم بخوابه برم حموم😷😷😷

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سیتارا جون نمیددونم توهم زدم یا واقعا دور شکمم کم شده،دیروز ناشتا گرفتم94بود،امروز ناشتا گرفتم 92,5ب ...

خب دور شکم نمیشه به این زودی روش حساب کرد چون نفخ خیلی تاثیر داره بزار هفته ای یه بار بگیر

2742
کجایید خانوما.....خبری نی ازتون....بیاید گزارش بدید دیگه

من داشتم ورزش میکردم امروز عصر کلاس داره دخترم واسه همین صبح ورزش کردم نیم ساعت تردمیل، نیم ساعت حلقه ، ۱۰ دقیقه کار با دمبل ، ۳۰ تا هم دراز و نشست

چه همزمان با هم ورزش کردیم 😊😊😊

😊😊😊😊

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
2738
الهههههی چه کوچولوهههه 😍😍😍😍😍  چند روزه است؟ دستشویی نمیکنه تو ماشین؟

نمیدونم چن روزه اس الان ده روز که میشه پیش ما قبلا چند روزه بوده نمیدونم.نه گذاشتم داخل کارتن 

خب دور شکم نمیشه به این زودی روش حساب کرد چون نفخ خیلی تاثیر داره بزار هفته ای یه بار بگیر

😐😐😐😐چه الکی خوشحال شدم😂😂😂😂😂

من داشتم ورزش میکردم امروز عصر کلاس داره دخترم واسه همین صبح ورزش کردم نیم ساعت تردمیل، نیم ساعت حلق ...

ماشالله خانوم فعال👏👏👏👏👏

خدا حفظ کن پسرتو ولی دیگه ماشالله بزرگ شده وابسته شیر نیست کم کم باید از شیر بگیریش خیلی کالری واسه ...

سعی میکنم تا ١٤٠٠تا ببندم.دیروز یه اتفاق بد واسم افتاد پسرمو گذاشتم پیش مادرشوهرم طبقه پایینمون هستن رفتم خرید فروشگاه اومدم دیدم بچه رفته تو راه پله از پله دوم افتاده روی پاگرد دوتا دندون بالایی خورد شده طفلکم چقدر درد کشید الان از دیروزه شیر نمیتونه بخوره درد داره انگار انقد غصه خوردم دارم دق میکنم.دیروز ٩٠٠تا خوردم تا الانم ٣٠٠کالری وقتی غصه میخورم هیچی نمیتونم بخورم.

نی نی یار عاشششقتم نترکونی دوباره😍😍😒
سعی میکنم تا ١٤٠٠تا ببندم.دیروز یه اتفاق بد واسم افتاد پسرمو گذاشتم پیش مادرشوهرم طبقه پایینمون هستن ...

الهی بمیرم براش،تروخدا دیگه نسپارش به کسی

2706