2752
2734
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 387172 بازدید | 68434 پست

[QUOTE=94706296]اره تمیز میکنه.ولی مثلا شاید ده روز یکبار جارو کنه😣 خونه نیست که کثیف بشه خداروشکر صبح میره غروب م ...[/QUO

اینقدر خوشم میاد کارهای ارایشگاه رو خودتون انجام میدید ....من حتی یه ارایش ساده هم بلد نیستم. خوشبحالتون❤

درضمن سفر خوش بگذره

شروع رژیم۷ خرداد.وزن ۶۸.هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲.هدف نهایی ۵۷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلاااام🙌🙌🙌🙌من 150تا دراز نشست خونه مامانم رفتم،الانم شوهرم با پسرم رفته خرید دارم حلقه میزنم تا بیان،امروز نتونستم زیاد ورزش کنم

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی

تا الانم 690تا خوردم،هووووورااااااااااااا😌😌😌😌😌فکر نکنم از 1000تا بزنم بالا امروز😉😉😉😉

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
فکرکردم فقط خودم وزنم زیاده ۷۳ هستم باقد ۱۶۵ اراده ندارم چون شوهرم نمیزاره

چرا نمیزاره?

ممنونم سیتاراجون گلم پسرم ٢٠ماهشه ولی خیییلی شیر میخوره

خدا حفظ کن پسرتو ولی دیگه ماشالله بزرگ شده وابسته شیر نیست کم کم باید از شیر بگیریش خیلی کالری واسه شیر دادنت نزار همون تا ۱۴۰۰ تا ببندی کالریتو خوبه عزیزدلم

سلاااام🙌🙌🙌🙌من 150تا دراز نشست خونه مامانم رفتم،الانم شوهرم با پسرم رفته خرید دارم حلقه میزنم تا ...

بازم خیلی خوبه آفرین 

من امروز یه ساعت بدنسازی کار کردم نیم ساعت تردمیل رفتم نیم ساعت حلقه زدم 

کالریمم ۱۱۰۰ تا فیکس 😊😊😊