2752
2734
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 387170 بازدید | 68434 پست

سلاااام عشقاااااا،من از دیشب نمیتونستم بیام سایت،خطا میداد،دیشب با 1000تا دیگه جمع و جورش کردم😊😊😊😊😊امروزم که تازه دارم صبحانه میخورم،ایشالله امروز میخوام بیشتر ورزش کنم

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایشالا حتما توفکر باشگاه هستم اگه جور شد میام میگم اخه دخترم تا 10 صب میخوابه باشگاه هم بغل خونمونه ...

اگه بتونی باشگاه بری که عالیهههههه😍😍😍😍 قشنگ چون تا حالا ورزش نکردی یه شوک حسابی به بدنت میدی

مام سر دخترم خیلی اذیت شدیم البته الانم ادامه داره اما باز بهتر نسبت به قبل مشکل ما فقط سر کوچ کردنم ...

انشالله که همیشه خوش باشین و هیچ وقت مشکل نداشته باشین 

دخترتم خوب خوب باشه عزیزدلم 😘😘😘😘

2731
سلام سلام ببخشید من چند روز نبودم درگیر امتحانام امروز  روز گیاهیه ناهار آبدوغ خیار و شام عدس ...

سلام عزیزمممم خسته امتحانا نباشی 

خیلی رژیم خوبی داری افرین خوب رعایت کن هر چه قدر پایبندیت به رژیمت بیشتر باشه زودتر به هدفت میرسی انشالله زودی میای زیر ۷۰

سلاااام عشقاااااا،من از دیشب نمیتونستم بیام سایت،خطا میداد،دیشب با 1000تا دیگه جمع و جورش کردم😊😊😊 ...

👏👏👏👏👏👏👏 واسه منم صبحی خطا میداد نمیتونستم بیام سایت

دخترا بهتون توصیه میکنم کتاب معجزه ای برای چاقهای دکتر کرمانی رو حتما اگه امکانشو دارین بخونین من از کتابخونه کنار خونمون گرفتم بار دومه میخونمش عالیه تو سایت دکتر کرمانی فروششو داره

من ۲۹۸ تا صبحانه خوردم 😊😊😊

من 182 تا خوردم

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
من ۲۹۸ تا صبحانه خوردم 😊😊😊

سیتارا جون نمیددونم توهم زدم یا واقعا دور شکمم کم شده،دیروز ناشتا گرفتم94بود،امروز ناشتا گرفتم 92,5بود

منو اردکم همین الان تو جاده😂🦆

ای جونم چه نازه😍😍

کجایید خانوما.....خبری نی ازتون....بیاید گزارش بدید دیگه