2733
2734
عنوان

خانمها بياين از فهمیدن جنسیت بچم وحشت دارم....

| مشاهده متن کامل بحث + 1109 بازدید | 104 پست
آخه منم مقصر ميدونه ميگه اگه تو تلاش کرده بودی الان پسر ميشد نميدونم رژیم رعایت میکردی قبل اقدام جوش ...

اصلا ربطی نداره یع خانومی پارسال با رژیم تضمینی دختر شد بچه ش و باورش نمیشد تا زایمان کرد

من نشستم بروی می بخری برگردی/ترسم اینست مسلمان شده باشی جایی...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه منم مقصر ميدونه ميگه اگه تو تلاش کرده بودی الان پسر ميشد نميدونم رژیم رعایت میکردی قبل اقدام جوش ...

وااای😆عین خانمای نی نی سایتی نشسته تحقیق کرده🙄🙄مرد رو چه به این حرفا آخه. 

کلا بهت حق میدم که اعصابت خورد باشه ازش🙄

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

هنوزم که مشخص نیست نی نیت چی هست پس چرا اینقد استرس داری به خدا توکل کن معمولا همونی میشه کع خودمون میخوایم شما هم ان شالله نی نیت پسره 

سفارش چهره و هر طرحی بخوایین پذیرفته میشه ((سیاهقلم و مدادرنگی))
2728
اصلا ربطی نداره یع خانومی پارسال با رژیم تضمینی دختر شد بچه ش و باورش نمیشد تا زایمان کرد

اينو من چجوری حالیش کنم آخه به من ربطی نداره جنسیت دست مرده دست من نیست!!!!! ديوونه شدم هفته ها داره ميگذره پام نمياد حتا دکتر برم ترس برم داشته از همه بدتر مال همه جاریهام فامیل خودش دومی دختره اونوقت به من ميگه اگه دختر بشه اصلا نمیخاد اعلام کنی بچت چيه نمیخاد بگي بارداری دختر که خوشحالی نداره یعنی میخام خفش کنم با این حرفاش 

نمیدونی چقد دووووس دارم   شوهرم که دیونه ی پسر بچه هست برا شوهرم بیشتر افتخاره   ولی من دو ...

منم شوهرم دوس داشت و میگفت پسره معلومه من میگفتم نه نیست حالا الکی میگفتما که اگه واقعا دختر شد دلزده نشه وگرنه خودم و بقیه میگفتن پسر 😁 بعد دیدیم دختره هنوزم بهم میگن برو یه سونو دیگه بده حالا من اهوازم رفتم پیش رضازاده بهترین دکتر😃 خداروشکر دیگه ما از حکمتش خبر نداریم🙂☺

2740
اينو من چجوری حالیش کنم آخه به من ربطی نداره جنسیت دست مرده دست من نیست!!!!! ديوونه شدم هفته ها داره ...

😐😐😐 بگو سطح مطالعه ش رو ببره بالا واقعا بعیده این رفتارا😑

تو ان تی زد احتمالا دختر شوهرم قیافش دمق منم رفتم گفتم ببخشيد اونیکه خاستی نشد خدا بزرگه و...خاست مشیت خداست و....همچين پرید به من بریم بندازيم نمیخام رضایت بده بریم بندازيم من فقط گریه میکردم از خدا میخام فقط آرومش کنه رامش کنه همچين حرفی به من زد هيچوقت نمیبخشمش همه سختیش با من برای من دل شکوندن اعصاب خورد کردنش برای اون 😢😭

منم شوهرم دوس داشت و میگفت پسره معلومه من میگفتم نه نیست حالا الکی میگفتما که اگه واقعا دختر شد دلزد ...

رژیم و تخمک گذاری رو رعایت کردی؟؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
خب عزیزم اگه از اول میدونستی رژیم تععیین جنسیت می‌گرفتی.تحت نظر باردار میشدی

نمیخاستم سپردم بخدا اولیمون نبود که من یک پسر دارم کشته منو اينقد شيطونه این دومیمه اينقد سرش اذيتم میکنه بخدا لیاقت بچه نداره این مرد 

واقعا متاسفم برای همچین مردهایی.وقتی همچین حرفی میزنه بگو رژیم و اینا فقط شانسش رو افزایش میده و صد در صد نیست.اگه قطعی بود که آی وی اف واسه تعیین جنسیت نمیذاشتن.بگو اصلش به تو مربوطه.

اصلا به دکتر بگو اینا رو براش توضیح بده تا بفهمه.

رژیم و تخمک گذاری رو رعایت کردی؟؟؟

نه عزیزم من ناخواسته بود کلا بارداریم ولی طبق این چیزای الکی 😂😂😂 مثل جفت و ضربان قلب و تکونای بچه م میگفتن پسره ولی من ته دلم شک داشتم همیشه حتی خواهرم ماماس میگه بخدا باورم نمیشع من نمیدونم چیش غیرقابل باوره😃

2706