2737
2739
عنوان

خانمها بياين از فهمیدن جنسیت بچم وحشت دارم....

| مشاهده متن کامل بحث + 1108 بازدید | 104 پست

پسر ميخواد؟

من و شوهرم عاشق دختر بوديم سونو ان تي بهم گفت دختره،اسم انتخاب كرديم شوهرم ميگفت خدا هميشه به دلمونه و اينا

بعدش فهميديم پسره من خيلي طول كشيد كنار بيام با موضوع ،شوهرم زود گفت فقط سلامت باشه ايشالا بعدي دختر شه 

تا لحظه ي آخر اتاق عمل ميگفتم دختر ميشه دختر ميشه،پسرم كه دنيا اومد ناخن يكي از انگشتاي پاش مشكل داره،گاهي گريه ميكنم ميگم بخاطر ناشكريامه،نتونستم شير بدم بهش بازم بخاطر همون ناشكرياي دوران بارداريه،خدا بي دردسر بهم يه بچه سالم داد شكر نكردم،تروخدا جنسيت براتون مهم نباشه سلامتيش مهمتره

پسر دوست دارم😢😢😢😢😢استغفرولله خدا رو ناسپاسی و...  نره ولی همش تصور میکنم اگه دختر باشه چیک ...

همونکاری که من کردم خندیدم گفتم دختر شد😂😂😂خدایی مهم نیس بچه باید سالم باشه ☺

من نشستم بروی می بخری برگردی/ترسم اینست مسلمان شده باشی جایی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو جمع کن بابا پسر بشه یا دختر برمیگرده به کمر خودت پسر نشه خودت عرضه شو نداشتی درضمن حیف دختر که ...

والا حیف دختر مردم له له میزنن یک عروسک لوس نازنازی داشته باشن

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..
2731
منم پسر دوست دارم شوهرمم همینطور ولی دارم خودمو اماده میکنم اگه پسر نداد خدا بهم چه عکس العملی نشون ...

بدبختی همه میدونن عاشق پسر هستم (مامان و خواهر و خانواده شوهر و...)   اگه بچم دختر باشه با چشم ترحم یا یه جور نگا میکنن که اخی بچشو دوست ندره بچش دختر شد   این که ارزوش پسر بود

2740

منم یه پسر داشتم بچه بعدیم هم پسر شد

از سونو تا خونه شیرینی خریدم اینقد خوشحال بودم که تو سونو ان تی گفت بچه ات سالم که نگو

شوهرمم فقط گفت آقا یه بار دیگه نگاه کن واقعا پسر 

دکترم قشنگ شونبول پسرخان نشون داد گفت بفرما اینم تاییدیش😅😅😅

وزن قبلی ۷۱😤 و وزن فعلی۵۹/۵۰۰ 🤔وزن هدف ۵۷😊

الان باید همه چی برعکس بشه...  مثلا اگه بچه پسر بود و مادر دختر میخواست باید بره سر شوهره منت بذاره چون تقصیر اونه!   عهد حجر که نیس... 

یا اون تاپیک که می‌گفت خواهرم 7 تا دختر داره، سزارینی اونم شوهرش پسر میخواسته هشتمی پسر شده ولی سقط شده!   خییییلی علاقه مندی ثروت میلیاردیت برسه دست پسرت دست از گدا بازی بردار برو ivf تعیین جنسیت هزینش حدود 15 میلیون😅

به هرحال واسه آوردن وارث باید ارزششو داشته باشه دیگه

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
بدبختی همه میدونن عاشق پسر هستم (مامان و خواهر و خانواده شوهر و...)   اگه بچم دختر باشه با ...

اره نباید لو بدی حالا همه فک میکردن من عاشق دخترم ولی من ترجیحم پسر بود که خدا خواست دختر شد😃 خداروشکر

من نشستم بروی می بخری برگردی/ترسم اینست مسلمان شده باشی جایی...

آخه منم مقصر ميدونه ميگه اگه تو تلاش کرده بودی الان پسر ميشد نميدونم رژیم رعایت میکردی قبل اقدام جوش شیرین میشستی و...کلا همش منو مقصر ميدونه چون اقداممون هم خیلی سخت ميگرفت حتما کیت بزار صبحش پررنگ شد بريم اقدام و...کلا دیوونم کرد الانم ميگه تو نخاستی و...حتما کیت نزاشتی الکی گفتی و....وگرنه من کارم درست بوده 😢

فقططططط پسر میخاد 😔

بگو خوب می خواستی پسر بکاری😂😂😂

بگو از بذر کدو ! کدو روییده میشه ! از بذر گل ! گل!!! اینو بفهم

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2706