2726

اينقد همسرم بهم استرس داده سرش خودمم کنجکاوم بدونم اما شوهرم بهم استرس ميده اگه فلان بشه نمیخام و....نميدونم اگه اوني که اون میخاد نشه چیکار کنم میترسم اصلا زیر بارش نره میترسم نشون بده تو ظاهر همه بفهمن دوست ندارم تو جمع نشون بده مخصوصا فامیل همسرم بشدت دنبال آتو هستن به محض فهمیدن میخان هي بگن راضی نبوده نمیخاسته و.....

کیا مثل منن شرایطشون کیا درکم میکنن دلداری لطفا خدایا کمکم کن اصلا دلم نمیخاد زمان بگذره الان بچه درونم جزیی از وجودم شده چرا من اينجوري شدم هرموقع ميام با شوهرم صحبت کنم راجعبه جنسیت ديگه که اون نمیخاد تا بقولی آرومش کنم روش کار کنم آمادش کنم قاطی میکنه نمونش دیروز نزدیک بود تصادف کنیم از بس عصبی ميشه سرش مگه دست منه آخه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ولش کن راجع به این موضوع نقطه ضعف نشون نده فقط وقتی حرفش پیش اومد بگو فلانی جان بچه جنس سفارشی نیست که جزییاتشو من و تو تعیین کنیم هرچی باشه فقط سالم باشه کافیه شمام عصو ارشد خانواده سلطنتی در حال انقراض نیستی که به یه پسر برای نجات سلطنت نیاز داشته باشی !!!تازه  بزرگترین نظام سلطنتی فعلی هم داره با یه ملکه اداره میشه بنده خدا پس به جای این حرفا به فکر اینده و تربیتش باش توروزگاری که میبینی  به بقبه حرفاش هم اعتنا نکن چون منطقی نیست استرس نداشته باش که برات سم هست

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

بیخود کرده مگه خدا بش ضمانت داده بود که بچه ش پسر میشه ولش کن بابا بذار هرچقدر دوست داره عصبی شه توهم بگو بچم هرچی باشه مهم نیست ایشالا سالم دنیا بیاد 

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 
2706