2737
2739
عنوان

بچه هانیاز به کمکتون دارم دلم داره میترکه😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1534 بازدید | 127 پست
همین تنها راه حلشه  یا اینکه پسره بیاد تنهایی پیش بابات و بگه چرا رفتین پیش برادرم دلیلتون چیه ...

خب پدرم میگه خودتون مخالفت کردین

دنبال بهانه بود چون نه ساعت راهه تااون شهر

به خدایت نگو مشکل بزرگی دارم..به مشکلت بگو خدای بزرگی دارم😊🌹😊اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل الفرجهم🌺
کاش اصلا بهش نمیگفتی

روزی دوهزار بار خودمو لعنت میکنم  

به خدایت نگو مشکل بزرگی دارم..به مشکلت بگو خدای بزرگی دارم😊🌹😊اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل الفرجهم🌺
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خب پدرم میگه خودتون مخالفت کردین دنبال بهانه بود چون نه ساعت راهه تااون شهر

باشه عزیزم 

تو همه این زندگیا این چیزا هست 

من سنتی ازدواج کردم و وقتی خانواده همسرم ی تحقیق غلط انجام داده بودن زنگ زدن ک پشیمون شدیم اما چندروز بعد شوهرم جوابش عوض شده بود و مامانش زنگ زد گریه زاری

تنها ارزوم رسیدن به اون هست نرسم نابودم

واقعا ما دوتا باهم کلی برنامه ریختیم ولی همه به فنارفت

2728
استارتر یخورده سریع بنویس

ببخشید گلم من حال بدی دارم نمیدونم چجور تایپ میکنم 

فکر نمیکنی خانواده اونم دنبال بهانه بودن؟؟

نه چون سه جلسه اول هیچ نگفتن اصن کاملا موافق بودن 

فقط ازهمون شب ترسیدن که سنگ سنگین بزارن یا مثلا من وپسرشون مشکلی داشتیم فکر کردن بقیه دخالت میکنن

2740

برای پسر دیگه شون که کارمنده رفتن خواستگاری جلسه اول دختر وپسر حرف زدن بعد پدره دختره زنگ زده بیاین برای صحبت وعقد اینا گفتن محرم هست گفتن کارخیره نباید تاخیر کرد

حالا بعد سه جلسه اومدن بارچهارم اومدن حرفای اخر که.....

فعلا یخورده صبر کن دو سه روز بگذره بعد با مدرن صحبت کن که پدرتونو راضی کنه،درضمن احساس میکنم خانواده ...

اخه چجوری راضی کنم من چند روز با پدرم ومادرم حرف زدم التماس کردم کلی اشک ریختم زبونم بند میومد بس حال خراب داشتم...

نه چون سه جلسه اول هیچ نگفتن اصن کاملا موافق بودن  فقط ازهمون شب ترسیدن که سنگ سنگین بزارن یا ...

خواهرت حرف بدی نزده که اونا بد برداشت کردن.این سوالان تو جلسات خواستگاری هست دیگه.اونا بیخود بهانه کردن

توروخدا راهنماییم کنید چکارکنم  پدرومادرم نمیدونن ما باهم دوستیم وازاونجایی پدرم رفته بود ادا ...

هرکاری میکنی فقط بهش برس بخدا بهش نرسی مثل من باید عذاب بکشی شباگریه کنی وبایکی دیگه ازدواج کنی

بهترین نیستم👻 ولی گردنم کلفته💪بهترینارومیخوام👅
2706