2737
2739
عنوان

بچه هانیاز به کمکتون دارم دلم داره میترکه😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1534 بازدید | 127 پست
نه بابا اين چ كاريه  چرا بايد تحقير بشي  برام عجيب هست ك چرا انقد اصرار داريد سريع عق ...

عزیزم ممنون از راهنماییت چشم ...

توروخدا بیشتر کمکم کن

فقط نمیدونم پدرم که گفته پیگیر نشید وزنگ نزنید وهمچنین درجریان روابط ما نیست چکار کنم😞

به خدایت نگو مشکل بزرگی دارم..به مشکلت بگو خدای بزرگی دارم😊🌹😊اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل الفرجهم🌺
عزیزم ممنون از راهنماییت چشم ... توروخدا بیشتر کمکم کن فقط نمیدونم پدرم که گفته پیگیر نشید وزنگ ...

بنظرم فعلا قضيه مسكوت باقي بمونه تا پدرت شيرين كاري جديدي نداشته باشه از طرفي خانواده پسر هم بيشتر فكر كنن

ولي حتما پدرت نياز هست ك مشاور باهاش صحبت كنه روش اشتباهي در پيش گرفته 

البته نيتش محافظت از تو هست

حالا با هر كسي ك هم ك خاستگار بياد درست نيست اينجوري ك بره محل كار داداشش و بگه تماس نگيريد با تماسها رو جواب ندن!

يعني چي!

اصرار بيشترتون باعث رفتارهاي هيجاني و نامعقولانه بيشتري از سمت پدرت ميشه 

فعلا اگه تونستي شماره اونا هم از دسترس خانوادت دور كن ك ي دفعه نره دوباره تماسي بگيره!

در انتها بعد از صحبت مشاور با پدر مادرت هم ميتوني ب خانوادت بگي ك باهاش در ارتباط بودي تو اين مدت بعد از خاستگاري 

يعني من تو تاپيك ديگه ك خودتم بودي پيشنهاد دادم ب استارتر ك ب خانوادش بگه با خاستگار دوست بوده

اما اين پيشنهاد ب شما خيلي ريسك هست چون رفتارهاي پدرت يكمي نسنجيده هست

ي دفه ديدي رفت ب پسر گفت غلط كردي با دختر من بدون اجازه من حرف زدي!

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم فعلا قضيه مسكوت باقي بمونه تا پدرت شيرين كاري جديدي نداشته باشه از طرفي خانواده پسر هم بيشتر ف ...

اره حرفات راست هست واقعا..

من برای مشاور باید کجا برم؟کلینک هایی هستن یا مطب گلم 

تشکراز راهنمایی قشنگت

به خدایت نگو مشکل بزرگی دارم..به مشکلت بگو خدای بزرگی دارم😊🌹😊اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل الفرجهم🌺
اره حرفات راست هست واقعا.. من برای مشاور باید کجا برم؟کلینک هایی هستن یا مطب گلم  تشکراز راهن ...

اره مراكز مشاوره روانشناختي هست اسمشون

تو شهر خودت سرچ كن توي نت مياد برات

يا همينجا سرچ كن ببين كسي تاپيك زده تو شهر خودت كسي رو معرفي كردن

اغلب تاپيك زده ميشه 

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
2731
اره مراكز مشاوره روانشناختي هست اسمشون تو شهر خودت سرچ كن توي نت مياد برات يا همينجا سرچ كن ببين ك ...

ممنون عزیزم 

فعلا که تمام امیدم به خداهست 

ازته دل برام دعا کن به خواسته ام برسه

ایشالا که شمام هرچی ازخدامیخوای بهت بده

در كل رفتارهاي منطقي تر ولي غم انگيز هم  جواب ميده تا رفتارهاي جنجالي و هيجاني !

پدرمادراي از دنيا بيخبر واقعا مستحق رفتارهاي خطر ناك و تهديد اميز مث خودكشي و فرار و ازدواج بدون اذن پدر و اينا نيستن

غم و ناراحتي خودت رو در كنار ادب و متانت نشون بده

اين مشكلي نيست حقت هست ك ناراحت بشي

اما خب واضح انتظارات رو بگو خوبي ها رو بگو 

بذار پدر مادرت بيان جوياي حال دلت بشن و تو حرف دلت رو بزن

ممنون عزیزم  فعلا که تمام امیدم به خداهست  ازته دل برام دعا کن به خواسته ام برسه ایشالا ...

ممنون عزيزم 

شما سنت كم هست و الان غرق در عشق هستي بهترين ارزو و دعاي من و هر كسي برات رسيدن اين اقا هست! اما من برات دعا ميكنم هر چ ك برات خير و خوشي پايدار هست پيش بياد و تمام موانع رسيدن اين خير برات هموار بشه

تشکرفراوان کاربر مریم زیبا...ممنون با حرفای خوب وپخته شما..ارزوی موفقیت دارم براتون🌹

2740