2733
2734
عنوان

بچه هانیاز به کمکتون دارم دلم داره میترکه😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1534 بازدید | 127 پست

من دوستش داشتم برای همون نیازاشوبرطرف میکردم که چشش دنبال کس دیگه نباش پارسال به مشکل خوردم باهم رفتیم دکتر لقی......ه بود بهم نامه نداد ولی ایشون گفت من نامزدشم برای مادرم میخوام تقصیر منه ووووکه بهمون دادن 

تک سختی ها بامن بود

ولی من بجای الان پیشش باشم تو تنهایی هاش اینجا فقط باید اشک بریزم    

به خدایت نگو مشکل بزرگی دارم..به مشکلت بگو خدای بزرگی دارم😊🌹😊اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل الفرجهم🌺

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بهشون بگو حقیقتو.معمولا پدر مادرا از ترس آبروشون کوتا میان.بگو باهاش بودی و میخای باش ازدواج کنی.

میترسم بدترر بشه منکه شانسی ندارم  

به خدایت نگو مشکل بزرگی دارم..به مشکلت بگو خدای بزرگی دارم😊🌹😊اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل الفرجهم🌺
اگه بگی دوستش داری کوتاه میان

گفتم مهرش تو دلمه بزارین انتخاب کنم خودم من میخوام زندگی کنم من باید بخوام برم با کسی که حسی بهش ندارم بعدش برمیگردم همینجا 

انتخابم جوری نیست دوروز دیگه دست ازپا درازتر برگردم

خانم های عزیز من پرسیدم از طریق دادگاه میتونم حکم یانامه بگیرم بدون اجازه پدر عقد کنیم یانه؟

شرایطش چیه؟

هرچیزی به ذهنتون میرسه که پدرومادرم راضی شن چون نمیدونن ماهمو میشناسیم هرچند بااین کارهاوروزگار من بودبردن ولی من کتمان میکردم چون میترسیدم بدترشه 

چکارکنم؟

دیگه داغونم ...نمیدونم‌چی خوبه چی بد!

اگه میتونین راهنمایی کنین اگه نه با دلهای پاکتون صلوات بفرستین ودعام کنین      

میترسم بدترر بشه منکه شانسی ندارم    

از این بدتر نمیشه.فوقش یکم دعوات میکنن یا یه کتک هم میخوری.اینکه از شکایت به دادگاه بهتره.از ترس آبروشون کوتا میان.بگو آبروتونو میبرم.اگه بری دادگاه پیش خانواده پسرا هم بده میشی

از این بدتر نمیشه.فوقش یکم دعوات میکنن یا یه کتک هم میخوری.اینکه از شکایت به دادگاه بهتره.از ترس آبر ...

اخه اگه لج‌کنن چی😞وقتی من اینهمه زجر میکشم وداغون شدم بفکر من نیستن بفکر چی میتونن باشن😔

اخه اگه لج‌کنن چی😞وقتی من اینهمه زجر میکشم وداغون شدم بفکر من نیستن بفکر چی میتونن باشن😔

لج که کردن.برا خانواده های ما آبرو خیلی مهمه.ببینن باش دوست بودی میگن ردش کنیم بره تا آبرومونو نبرده.اگه دیدی فایده نداشت برو شکایت کن

لج که کردن.برا خانواده های ما آبرو خیلی مهمه.ببینن باش دوست بودی میگن ردش کنیم بره تا آبرومونو نبرده ...

ینی شکایت کنم حرفم به جایی میرسه😞😞

اره میرسه.اگه پسره سالم باشه و کاری دلیلی برای مخالفت نیست.

ممنون دوست خوبم...امیدم به خداست که پدرومادر کوتاه بیان 

خدا کنه به اینجا نرسه ...لااقل دعای پدرومادرم پشت سرم باشه نه نفرین واه...😞😔

بنظرتون دادگاه حق بهم میده که بدون اذن پدر ازدواج کنم؟

نه بابا اين چ كاريه 

چرا بايد تحقير بشي 

برام عجيب هست ك چرا انقد اصرار داريد سريع عقد بشيد!

خب يكمي زمان بدين

برا خودتون تاريخ تعيين نكنيد ك تا اون موقع نشه و كارهاي عجيب و غريب كني و مريض بشي!

الانم مهلت عيد رو بيخيال بشيد

اصلا حرفي نزن

بذار ببين خانوادت چي ميگن و واكنششون چي هست

تو اين مدت هم يكي دو جلسه برو مشاوره و ازش بخاه ك با پدرمادرت صحبت كنه رفتارهاي پدرت عجيب هس خيلي هيجان زده واكنش داره ك احتمالا ناشي از ضرب الاجلي هست ك دوستت تعيين ميكنه!

بذار يكمي زمان بگذره بيخودي اصرار نكن

قرار عيد هم موكول كنيد ب بعد از عيد

در ارامش تصميم بگيريد

شما قرار هست باهم باشيد تا خوش باشيد نه ك مقدمات باهم بودنتون بشه دليل ناخوشيتون!

هم پدرت هم دوستت هم خانوادش يكمي رفتار غير منطقي و عجولانه دارند

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
2706