2733
2734

والا خواهرام نهایت فتنه هستن    از مجردیم تا الان زندگیم و خراب کردن    مامانم و خر کردن   چیکار کنم من 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از زمانی که بابام فوت شد اونا ازدواج کرده بودن و خونه خودشون بودن    بعد مامانم و با دروغ و اه و ناله کشیدن سمت خودشون  و ..... هر روز بدگویی    حتی برای خواستگارام تعیین و تکلیف    انگار مامانم مثل موم تو مشتشون بود   خیلی نامردن    بعد ازدواجم هم هر روز دخالت و حسادت    مثال میزدن که نباید دامادو محل داد و ....  

دیگه یکاری کردن به شوهرم محل ندن   بعد عروسیم  حسادتشون بیشتر شد و مشاوره های الکی و بد بهم میدادن تا یه دعوا داشتم   داداشام و انداختن به جون شوهرم و ....  حالا خودشون شوهرای بد دارن زندگیشون و حفظ کردن و الکی هم از اونا تعریف میکنن     حالا اخرین بار داداشامو فرستادن به جون شوهرم   و الان با بچه مستقل و تنهام کنار مامانم    بازم بهم کار دارن     زندگیمو پاشوندن      تورو به حق این شب و یتیمی پسرم دعا کنید خدا جوابشونو بده  

2740
مشکل همین جاست   دوست خوب ندارم

خوب پیدا کن یعنی تو این چند میلیون آدم اطرافت یه دوست پیدا نمی شه؟ 

برو کلاس های مختلف اونجا کم کم دوست بشو ، شماره بده شماره بگیر ، پیام بدید ، ...

زندگی جریان داره

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
دیگه تو راه دادگاهم   دیگه شوهرم گذاشت و رفت  

انشالا فرجی بسه زندگیت برگرده

اینو بدون خواهرات بفکر خودشونن

از بدبختی تو خوشحال میشن

البته ببخشید چون خواهر من اینطوره میگم

من خواهرم از خداشه من بمیرم

ارثی بهم نرسه همش برسه به اون

زندگیم‌ را نابود کزد