2737
2734
عنوان

بچه هانیاز به کمکتون دارم دلم داره میترکه😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1534 بازدید | 127 پست

من فقط دارم مینویسم بعد جوابتونو میدم معذرت بابت جمله بندی بدم چون حالم خوب نیست

به خدایت نگو مشکل بزرگی دارم..به مشکلت بگو خدای بزرگی دارم😊🌹😊اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل الفرجهم🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرکار میکنم نمیتونم دل بکنم من میخوام بمیرم ولی ولش نکنم روز ولیتاین پیام داد خبری نشد بیا برای بااخر هموببینیم من هرجور بود باحال خرابم رفتم کلی گریه کردم جوری ازحال رفتم ازش خواستم باهام باشه من واقعا عاشقشم

به خدایت نگو مشکل بزرگی دارم..به مشکلت بگو خدای بزرگی دارم😊🌹😊اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل الفرجهم🌺
2731

الان امروز رسید شهری که سرکار میره گفت تاعید درستش کن یا برو نامه از دادگاه بگیر عقد کنیم...من نمیخوام اینجوربشه

توروخدا بگین چکار کنم من این یه هفته غذا نخوردم فقط اشک وزجه

اونم تنهاست تو شهر غریب تو خونه تنها بی هیچ دوست وفامیل دلش گرفته...

چقد برنامه ریختیم بعد عقد بریم اونجا بیاد ازسرکار غذا وچای اماده تفریح وکنارهم باشیم

توروخدا راهنماییم کنید چکارکنم 

پدرومادرم نمیدونن ما باهم دوستیم

وازاونجایی پدرم رفته بود اداره برادرش گفته بود زنگ نزنید اونام زنگ نزدن

من چکارکنم راضی شن

2740
توروخدا راهنماییم کنید چکارکنم  پدرومادرم نمیدونن ما باهم دوستیم وازاونجایی پدرم رفته بود ادا ...

عزیزم تو ی دختری و قدرت آنچنانی نداری 

به عشقت بگو خانوادشو راضی کنه دوباره بیان

به خواهرم گفتم دخالت نکن 

چون سطح مالی بالا ندارن دلیل نمیشه زندگی نکنن اوناهم ادم هستن

من بدون عشقم میمیرم دلم داره میترکه یه ماهه عمل سنگ صفرا کردم ازبس زجه زدم جای زخمام میسوزه

من اگه به عشقم نرسم مردنم حتمیه وخودکشی میکنم

من واون همو دوست داریم

توروخدا بگین چکارکنم پدرم راضی شه

من اگه به عشقم نرسم مردنم حتمیه وخودکشی میکنم من واون همو دوست داریم توروخدا بگین چکارکنم پدرم راض ...

همین تنها راه حلشه 

یا اینکه پسره بیاد تنهایی پیش بابات و بگه چرا رفتین پیش برادرم دلیلتون چیه و خودش باهاش حرف بزنه تو بیشتر از این اصرار کنی بهت شک میکنن

من خیلی وقته خواننده خاموشم اینجا ولی کسی نداشتم دردودل کنم عضوشدم

واقعا من نیاز به راهنمایی دارم

خانواده اونا چهاربار اومدن جواب درست نگرفتن اگه اونشب خواهرم نبودالان اوضاع بهتر بود

2706