2752
2734
عنوان

بچه هانیاز به کمکتون دارم دلم داره میترکه😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1534 بازدید | 127 پست
خواهرت حرف بدی نزده که اونا بد برداشت کردن.این سوالان تو جلسات خواستگاری هست دیگه.اونا بیخود بهانه ک ...

اخه پدرومادرم حرف نمیزدن ما تو اتاق حرف میزدیم خواهرم کلی سوال کرده بود ازمادرش سوال های عجیب وغریب 

به خدایت نگو مشکل بزرگی دارم..به مشکلت بگو خدای بزرگی دارم😊🌹😊اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل الفرجهم🌺

خودتو محکم کن.به پسر زنگ بزن بگو اگه منو دوست داری باید زمینو زمانو به هم بدوزی تا منو بدست بیاری.

اگه نکنی نفرینت میکنم خوشبخت نشی.

خودتو مظلوم وضعیف جلوه نده.فردای زندگی خانوادش روسرت هوارنشن.

درسته مال یه شهریم ولی خانواده ها باهم فرق دارن اونا حرفارو پدرومادر میزنن حتی جلسه اول خواهرهاش وعروسشون ازمن سوال نکردن 

بخاطر همین حرف زدن خواهرم براشون بدبوده

به خدایت نگو مشکل بزرگی دارم..به مشکلت بگو خدای بزرگی دارم😊🌹😊اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل الفرجهم🌺
2731

وای یاد خودم افتادم چقدرررر عذاب کشیدم چقد غصه خوردم‌گریه کردم 

مردم و زنده شدم

خانوادم‌نمیدونستن که باهاش دوستم 

دوسااال تمام اومدن و رفتن که از آخر بابا مامانم راضی شدن

حرفاتوکه خوندم یاد خودم افتادم 

یبار مامانم راصی میشد بابام نه 

یه بار بابام راضی میشد مامانم نه مخااالفت شدید میکرد

ولی من موضوعو به خواهرم گفتم گفتم من دوسش دارم عااااشقشم ازش نمیگذرم بدون اون میمیرم خواهرم خیییلی کمکم کرد

چقدرررر حرف شنیدم سرزنش شدم 

ولی از آخر به عشقم رسیدم 

الانم دوتا بچه دارم سومی هم توراهه

یه بزرگی نوشته بود : خدایا بابت تماااام چیزایی که صلاحمون نبود و نشد؛ شکرت ..( حتی اگه براش گریه کردیم ؛ حتی اگه غر زدیم ،) حتی اگه ازت شاکی شدیم...
خودتو محکم کن.به پسر زنگ بزن بگو اگه منو دوست داری باید زمینو زمانو به هم بدوزی تا منو بدست بیاری. ...

اخه اون بیچاره هم همه کار کرد...اونم کم سختی نکشید 

بهم گفت زنگ بزنم مادرت موبایل شو بده گفتم بدم بعد نمیگه ازکجا اوردی زنگم بزنه خونه جوابشو نمیدن

وای یاد خودم افتادم چقدرررر عذاب کشیدم چقد غصه خوردم‌گریه کردم  مردم و زنده شدم خانوادم‌نمیدو ...

خوشبحالت عزیزم دعا کن برای من من که هیچکس روندارم پدرومادر وخواهر 

میگن مگه تو خونه موندی یا قحطیه نمیدونن من چقدر عاشقشم

اخه اون بیچاره هم همه کار کرد...اونم کم سختی نکشید  بهم گفت زنگ بزنم مادرت موبایل شو بده گفتم ...

بگو باید بیای دم خونمون 

خطای مختلف بخره زنگ بزنه بابات.

بگو باید منو بدست بیاری. خیلی محکم بگو. 

هوووووف تو هم نرسیدی بهش😔

نه نرسیدم

منم‌مثل این خانم بخاطر لج و لجبازیه خانواده ها بهش نرسیدم ....

بهم گفته بود بیا قانونی بهم برسیم منه احمق گفتم نه الان پشیمونم ولی فایده نداره

بهترین نیستم👻 ولی گردنم کلفته💪بهترینارومیخوام👅
ینی اینقدر گریه زاری کردی شک نکردن

چراشک کردن هرچی میگن میگم مهرش تو دلمه 

میگن با دوجلسه حرف زدن اینجور میکنی میگم اخه حق انتخاب  دارم شما ازم گرفتین این حقو 

خوشبحالت عزیزم دعا کن برای من من که هیچکس روندارم پدرومادر وخواهر  میگن مگه تو خونه موندی یا ق ...

انشالله به حق امام رضا اگر به صلاحته بهش برسی 

عاشقی خییلی بد دردیه کاملا درکت میکنم

منم یه خواهر بزرگتر داشتم از خودم اونم لج کرده بود که من نمیخوام ازدواج کنم نمیزارمم تو زودتر ازدواج کنی هروقت من ازدواج کردم بعد تو

وای چه روزایی گذشت 

چقد کتک خوردم 

یه بزرگی نوشته بود : خدایا بابت تماااام چیزایی که صلاحمون نبود و نشد؛ شکرت ..( حتی اگه براش گریه کردیم ؛ حتی اگه غر زدیم ،) حتی اگه ازت شاکی شدیم...
نه نرسیدم منم‌مثل این خانم بخاطر لج و لجبازیه خانواده ها بهش نرسیدم .... بهم گفته بود بیا قانونی ب ...

عزیزم

انشالله به حق امام رضا اگر به صلاحته بهش برسی  عاشقی خییلی بد دردیه کاملا درکت میکنم منم یه خ ...

بازم خداروشکر بهش رسیدی گلم

من نابود میشم 

من هرجای شهرمونو برم بااون خاطره دارم

2706