2737
2739
عنوان

عکس کیکم

| مشاهده متن کامل بحث + 2618 بازدید | 132 پست
تا اسی عکس بزاره، این عکس کیک ولنتاین من ک واس همسرم پختم

عزیزم خیلی قشنگه افرین فقط یه سوال منم از این قالب قلبیا برا ژله دارم اما هیچوقت وقتی ژلم میبنده از تو قالب در نمیاد چرا؟😕

من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد...❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه ریا نباشه کار خودمهههههههههههههههههههه        

شوووووخی😮😮😮

خیلی خوشگله😍😍😍😍

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
نمیدونم من تا حالا درست نکردم نچسبید تو ظرف؟ روغنم زدی به ظرف؟

نه اصلا نمیچسبه کفش رو چرب کردم کمی.ما کلا خامه نمیخوریم واسه همین خامه کشی نکردم

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست
2728
من کیکام عالی میشه خداییش خامه سحر شرق استفاده میکنم ظرف و سری های استیل همزن رو هم میزارم تو فریزر ...

چرا میزاری که خنک بشن و ظرف یخ میزاری زیرش?میشه بگی لطفا?

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
عزیزم خیلی قشنگه افرین فقط یه سوال منم از این قالب قلبیا برا ژله دارم اما هیچوقت وقتی ژلم میبنده از ...

ی مقدار پودر ژلاتین بزن ب ژله ...یکم سفت میشه ازقالب در میاد

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
2740
اگه ریا نباشه کار خودمهههههههههههههههههههه        

باشه 😒

چرا امضات کم رنگه  اینجانب از سال ۹۶ ب دلیل کاهش ناگهانی گربه ها ذائقم تغییر کرد و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم.نام کاربری قابل تغییر نیست دیگه  
عزیزم خیلی قشنگه افرین فقط یه سوال منم از این قالب قلبیا برا ژله دارم اما هیچوقت وقتی ژلم میبنده از ...

فداتشم. یکم چرب کن باروغن کم. بعد موقع جدا کردن دورشو باچاقو جدا کنش،۵ ثانیه ظرفتو بزار توو ابجوش درش بیار تکون بده برگردونش

❤️همسرم❤️
من هیچ وقت خامه ام فرم‌ نمیگیره شل ول میشه🙁

زیرش ظرف یخ میذاری ؟ یک ربع باهمزن باید بزنی تا خوب فرم بگیره ،باید از حالت براق دربیاد

چرا امضات کم رنگه  اینجانب از سال ۹۶ ب دلیل کاهش ناگهانی گربه ها ذائقم تغییر کرد و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم.نام کاربری قابل تغییر نیست دیگه  

وقتی میخوایی درش بیاری ی دیقه حتی کمتر ژله با قالب رو بذار تو اب گرم یا با سشوار دور قالب رو گرم کن ک خوب دربیاد

❌❌❌👉لایک نکن لطفا👈❌❌❌
2706