2737
2739
عنوان

عکس کیکم

| مشاهده متن کامل بحث + 2618 بازدید | 132 پست
این تزیین یکی از کیک های من بوده

میشه لطفا توضیح بدی من چه خامه ای بخرم؟باید هم بزنم؟

تاحالا خامه نزدم به کیک 

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😭😭😭😭میخوااام،تو فر?تو قابلمه نمیشه درس کنم?

بله توفر

نمیدونم عزیزم توقابلمه میشه یانه

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!
2731
دستورش و میدی عزیزم من فر ندارم تو تستر درست میشه ؟ البته سولار هم دارم ولی تو تستر کیک میپزم خیلی خ ...

اینم دستور

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!
میشه لطفا توضیح بدی من چه خامه ای بخرم؟باید هم بزنم؟ تاحالا خامه نزدم به کیک 

من خامه قنادی کاله از سوپر مارکتها میخرم

دو س ماه پیش دونه ای 10 ت بود

ک واسه این کیکی ک عکسشو گذاشتم 3 تا بسته بُرد

خامه ای ک میخری یخ زده هست مثه بستنی

میدارم یخش وا بره و وسطش یکم یخ زده بمونه

و ب مدت 15 الی بیست دقیثه با همزن برقی میزنم

ده دقیقه اول با دور کند ده دقیقه بعد با دور تند 

خامه ای ک ب پره های همزن میچسبه و مثه ماست چکیده سفت میشه و از پره ها نمیریزه ینی فرم گرفته 

و آماده هست واسه روکش کردن و شکوفه زدن

اگه هم میخای خامه ات رو رنگی کنی 

از رنگ ژله ای استفاده کن 

موقع هم زدن چن قطره بزن

اگه رنگ خوراکی ات مایع باشه 

خامه ات شل میشه..پس رنگ خوراکی ژله ای مناسب این کاره

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
من خامه قنادی کاله از سوپر مارکتها میخرم دو س ماه پیش دونه ای 10 ت بود ک واسه این کیکی ک عکسشو گذا ...

چقد گرون میخری من یک کیلویی میخرم الان ۱۴ سحر شرق که واسه یه کیک زیاده  همون نیم کیلویی کافیه

2740
من خامه قنادی کاله از سوپر مارکتها میخرم دو س ماه پیش دونه ای 10 ت بود ک واسه این کیکی ک عکسشو گذا ...

ممنونم عزیزم خیلی لطف کردی 

انقدر کامل توضیح دادی 

دیگه شکر نزنم؟

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
چه جور کیکیه ابن.تو این ظرف

نمیدونم چرا یه عده متعجب هستن

ظرف پیرکس و نشکنه مثل هر قالب دیگه که کیک درس میکنن.ما چون خامه دوس نداریم ساده پختم روش قلب ژله ای ریختم 

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست
ممنونم عزیزم خیلی لطف کردی  انقدر کامل توضیح دادی  دیگه شکر نزنم؟

ن عزیزم...شکر نمیخاد خودش شیرینه و خوش طعم

خواهش میکنم گلم

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
چقد گرون میخری من یک کیلویی میخرم الان ۱۴ سحر شرق که واسه یه کیک زیاده  همون نیم کیلویی کافیه

قبلنا دونه ای 7 ت بود..الان گرون شده