2733
2734
عنوان

عکس کیکم

| مشاهده متن کامل بحث + 2618 بازدید | 132 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم تو پیرکس درست‌میکنم... تو مایکرویو

من از فر روشن کردن میترسم،مایکرویومم انگار برا کیک درس کردن نی،اون دگمه هه که باید بزنی گرم بشه رو نداره،ننمم که مایکرویو نداشته بدونم😭😭😭😭😭😭

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
باور نمیکنییییییییییی بوخودا راس گفتم.

ازت انتظار نداشتم😩

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 

منم ديررز براي تولد مامانم درست كردم  خيلي خوشكل شد همشون فكر كردند خريدمش ولي يلدم رفت ازش عكس بگيرم

اينشالله به اميد روزي كه بريم خونمون براي  اينكه شوهرم هرچه زودتر راضي به بار كردنمون بشه  واز اينجا بريم برام يك صلوات 
واسه اینکه خامه خوب فرم بگیره مثل خامه های بیرون میشه سفت میشه قشنگ 

اااع،اهان،مرسی گلم،میشه طرز تهیه خامتم بگی?من تاحالا درس نکردم

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
بچه کیک من پف نمیکنه زیادد.. بنظرتون بخاطر اینه که درجه اشتباه میدم... من باکانوکشن میپزم

بیکینگ پودرت باید تازه باشه

فرت از قبل گرم شده باشه 

دوسوم قالبت باید از مواد پرشده باشه  

بیست دیقه اول پخت هم در فر رو بازنکنی

اینارو رعایت میکنی؟

چرا امضات کم رنگه  اینجانب از سال ۹۶ ب دلیل کاهش ناگهانی گربه ها ذائقم تغییر کرد و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم.نام کاربری قابل تغییر نیست دیگه  
😂😂😂  از رواین درست میکنم همیشه مواد لازم برای۸ نفر شکر   ۱ پیمانه شیر   ۳ پیمانه ...

ممنون کدبانو😘

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔