2733
2734
عنوان

عکس کیکم

| مشاهده متن کامل بحث + 2618 بازدید | 132 پست
کیک دم دست ندارم توگالریم، این پاناکوتا چندروز پیشمه

قالبت جنسش چیه؟

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقدر بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقدر بدن.....!!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کیک دم دست ندارم توگالریم، این پاناکوتا چندروز پیشمه

چه زشته😒😒😒حالا دستورشو بده 😐😐😂😂😂😂😂😘😘

قشنگ از خودم نا امید شدم دیگه😞😞

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2728
چقد خوب و تمیز خامه کشی کردین..😋

مرسی عزیزم...تمرین میخاد اینکار و لوازم مخصوص بخودش

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
2738
خیلی عجیبه که توی پیرکس کیک درست کنیم؟روشم با قلب های خوراکی ژله ای تزیین شده

نمیدونم من تا حالا درست نکردم نچسبید تو ظرف؟

روغنم زدی به ظرف؟

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقدر بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقدر بدن.....!!!!!
این کوکی هارو هفته پیش درست کردم خیلی خوشمزس

دستورشو میدید

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  
این کوکی هارو هفته پیش درست کردم خیلی خوشمزس

😭😭😭😭میخوااام،تو فر?تو قابلمه نمیشه درس کنم?

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی

من کیکام عالی میشه خداییش خامه سحر شرق استفاده میکنم ظرف و سری های استیل همزن رو هم میزارم تو فریزر که خنک بشه زیر ظرف رو هم یه تشت پر از یخ میزارم و خوب میزنم اگه بخوام رنگی بشه بهش پودر ژله میزنم خیلی رنگش ملیح و قشنگ میشه خامه

چه زشته😒😒😒حالا دستورشو بده 😐😐😂😂😂😂😂😘😘 قشنگ از خودم نا امید شدم دیگه😞😞

😂😂😂 

از رواین درست میکنم همیشه

مواد لازم برای۸ نفر
شکر   ۱ پیمانه
شیر   ۳ پیمانه
خامه‏   ۱ بسته
وانیل‏   ۱/۸ قاشق چای خوری
پودر ژلاتین   ۳ قاشق غذا خوری

طرز تهیه
۱- ابتدا شیر و شکر رو باهم مخلوط کنید و بذارید روی حرارت ملایم تا شکر حل بشه وقتی شکر حل شد از روی حرارت بردارید و بهش ژلاتین رو ک در کمی شیر به روشن بنماری حل کردید اضافه کنید .
۲- بذارید موادتون کاملا سرد و خنک بشه و بعد بهش خامه رو که در کمی شیر باز کردید اضافه کنید و هم بزنید تا یکدست بشه و بعد وانیل رو بهش اضافه کنید  
۳- بعد قالب رو چرب کنید و مواد رو داخل قالب بریزید و بذارید یخچال ۶ ساعت بمونه تا سفت بشه

سایر نکات

استفاده از رنگ خوراکی دلخواه

چرا امضات کم رنگه  
2706