2733
2739
عزیزم ایفون ندارم  ب گوشیشم نمیتونم دست بزنم چون همص پیش خودشه😢 میشه تماس مشکوک و اینا نداشت ...

فقط درصورتیه که گوشی دوم داشته باشه 

وگرنه مگه میشه خب بلاخره لو میره 

اگه رمزشو داری یه جیمیل مشابه با اسم ایکلودش ( اپل ایدیش ) بساز

شب که خوابه  با گوشیش وصل شو بهاون جیمیل بعد از لب تاپ هم وارد اون جیمیل شو و از قسمت جیمیل اکتیویتی هم میتونی سرچای نتشو نگاه کنی هم از طریقش میتونی ردیابیش کنی 

بژن تو نت دقیقش میاد 

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم😔😔😔😔😔 مشاوره نمییاد؟؟

نه. 

خودشو عقل کل میدونه.. 

پرمدعاست. 

پسته برام دعا کن. 

حالم اصلا خوب نیست. 

زندگی بدون عشق چقدر سخته

پیج فروش لوازم آرایشی دارم در اینستا با مناسب ترین قیمت و کمترین سود😍بیا یه نگاهی بنداز ضرر نمیکنی😉اگه دوست داشتی فالو کن@arayeshiisorkhab
2742
فقط درصورتیه که گوشی دوم داشته باشه  وگرنه مگه میشه خب بلاخره لو میره  اگه رمزشو داری یه ...

گوشی دومو نمیدونم اما میشه مثلا بیرون میره بهش زنگ بزنه و اینا اما خونه مثلا بهش بگه نه زنگ بزن نه پیام ؟؟؟

فقط اینو میدونم تو چشام نگاه میکنه میگه عاشقت دیگه نیسم میگه دوست دارم اما دیکه نه مثل قبل  میگ ...

یه احتمال دیگم هست اینکه دیگه دوست نداره و افسرده شده و میخواد با یکی دیگه جاتو پر کنه 

ولی اون عکسی که دادی واقعا پنکک بود متاسفانه 

بنظرم شما بمون تو خونت فقط مهرتو بژار اجرا حرفم زد بگو گفته بودی اقدام کن منم کردم دیگه 

خودش یا مجبور میشه طلاقت بده یا سرش به سنگ میخوره 

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
نه.  خودشو عقل کل میدونه..  پرمدعاست.  پسته برام دعا کن.  حالم اصلا خوب ن ...

خیلی خوب درکت میکنم..

انشالله هر چی صلاحته همون اتفاق بیفته

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
2740
تا حالا به این فک کردی یه مادر افسرده که برای بهتر شدن زندگیش نجنگیده و خیانت رو پذیرفته؛ پذیرفته که ...

اين حرفا برا اروپاس نه ايران 

تو مملكتي كه دكتر مهندسش بيكارن كار برا زنه مطلقه كجا بود؟؟؟نهايت بايد بري صبغه شي يا اينكه باباي پولدار داشته باشي كه ساپورتت كنه همون باباي پولدارم بعد به مدت غر ميزنه بهت ك چرا باز ازدواج نميكني و تو اين خونه موندي

دوست عزيز اينجا انگليس نيست كه يه زنه مطلقه بشه عروس ملكه اينجا زن مطلقه يني يه طعمه برا س ك س مرداي غريبه كه همه برا يه شب لذت بردن باهات كلي نقشه ميكشن و اسايش رو ازت ميگيرن بايد تو زندگي زناشوييي جنگيد براي درست كردنش حتي اگه خيانت ديدي

خیلی خوب درکت میکنم.. انشالله هر چی صلاحته همون اتفاق بیفته

عزیزمی❤

پیج فروش لوازم آرایشی دارم در اینستا با مناسب ترین قیمت و کمترین سود😍بیا یه نگاهی بنداز ضرر نمیکنی😉اگه دوست داشتی فالو کن@arayeshiisorkhab
گوشی دومو نمیدونم اما میشه مثلا بیرون میره بهش زنگ بزنه و اینا اما خونه مثلا بهش بگه نه زنگ بزن نه پ ...

اره چرا نشه؟

خب حمومی چیزی  میره گوشیشو چک کن عزیزم 

یه احتمال دیگم هست اینکه دیگه دوست نداره و افسرده شده و میخواد با یکی دیگه جاتو پر کنه  ولی او ...

اره مطمینم پنکک هس و مم اصلا حتی تو خونه یه دونه پنکک هم ندارم 

اره این احتمال هس

این هفکه باید برم مساور و ببینم میتونم مچشو بگیرم یا نه 

اقوامم  خیلی خوشحال بودن که میخوام جدا شم... ولی مستاجرمون به مامانم گفته بود دخترت داره طلاق ...

چقد بیشعور😓😓😓

میخواستی بگی بچه ات رو درست تربیت میکردی که به زن مطلقه چشم نداشته باشه،نکبت😑

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
2706